Prada Script – pekné OpenType vintage písmo s 50% zľavou!

Dealotto nezaháľa a prichádza s ponukou, ktorá je tentoraz orientovaná na milovníkov písiem. Prada Script, ako sa kúsok volá, je výrazný, klasicky vyzerajúci font s funkciami OpenType.

Písmo s vintage nádychom má vo svojej sade 60 znakov. Výborne sa dá využiť ako font do headlinov, lôg, tak aj na vývesné štíty plagáty či mnohé iné formáty. Prada je dostupná vo formátoch .otf a .ttf. Pokiaľ teda rozmýšľate nad rozšírením svojej databázy písiem o užitočný kúsok, určite si nenechajte 50% zľavu na Prada Script ujsť. Nebude vás stáť viac ako 10 dolárov.

Pozrite sa na Pradu v akcii:

02-o 03-o 09-o

 

 

Prada Script vytvorilo štúdio artimasa. Jeho ďalšie práce si môžete pozrieť naoficiálnom webe artimasa.com.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Iconic – set ikon zadarmo

Set ikon vo formátoch PNG, SVG, SWC, OFT/TTF/EOT and Omnigraffle.
pokračovanie článku

Kreativní snídaně: Udržitelný design na dosah

Inspirativní setkání tvůrců z různých oblastí na téma Udržitelný design. Čekají vás zajímavé přednášky, dobroty z bistra Špejle a kávička z Mia Coffee.
pokračovanie článku

Kvalitné fotky jedál zadarmo!

Nájsť dobre vyzerajúce stock fotografie môže byť celkom tvrdý oriešok. Ak ale hľadáte prvotriedne zábery jedál od výmyslu sveta, možno máme pre vás riešenie. Foodiesfeed.
pokračovanie článku

Digitálna tlač rýchlo a kvalitne

Skúsenosti s malonákladovou tlačou sú rôzne. Väčšinou je to však o zdĺhavej komunikácii a nie vždy spokojným zákazníkom na konci. Maily…