Patent na pekný print

PatentPrints prednedávnom pritiahol pozornosť novou sériou plagátov. Značka, ktorú vytvorilo štúdio BorderGroups, je vcelku známa čo sa týka produkcie pôsobivých printových dizajnov. Posúďte sami

Nové prírastky nie oproti predošlým výtvorom štúdia žiadnou výnimkou. Rovnako z nich vyžaruje zmysel pre detail, zaujímavý nápad a dôkladné spracovanie.

Projekt patentových printov vznikol na základe záľuby v nákresoch, modrotlači a patentových skicách. Ako dodáva Cole Borders z BordersGroup, je fascinujúce sledovať, ako sa z jedného nákresu stane reálna a funkčná vec.

Jeho osobným favoritom spomedzi plagátov je ten, na ktorom je zvečnený patent fotoaparátu, pretože vyzerá dobre vo všetkých farebných variantoch, ktoré sú na portáli Etsy v ponuke. Práve na tomto mieste si printy môžete aj kúpiť.

Čo sa týka reakcií ľudí, zdá sa, že plagáty s touto tematikou sa tešia veľkej obľube. Možno je to práve vďaka tomu, že je na prvý pohľad zrejmé, koľko času a úsilia stálo autorov vytvoriť také prepracované vizuály. Takmer všetky z nich sú navyše ručne kreslené.

il_570xN.591496043_q38p

Prvý počítač Apple

 

il_570xN.557823971_5e16

Elektrická gitara

 

il_570xN.594586999_iyym

Padák

 

il_570xN.557723794_9zmf

Motorka Harley-Davidson

 

 

il_570xN.557732750_1rto

Ľadová korčuľa

 

il_570xN.557407945_5etn

Lego figúrka

Tvorcovia patentových plagátov stále pridávajú nové kúsky – aktuálne existuje 300 nových nákresov, ktoré sa majú čoskoro dostať na svetlo sveta. Zároveň môžeme očakávať aj tričká pokryté motívmi z technických výkresov. Stačí sledovať ich obchod na Etsy. Mohol by z toho byť zaujímavý darček :)

 

zdroj: howdesign.com, etsy.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Stiahnite si bezplatne sadu mockupov!

Dobrý dizajn je fajn, ale niekedy je skrátka ešte lepšie ukázať aj príklady reálnych aplikácií. S tým vám môžu…
pokračovanie článku

Textúry mramoru zadarmo

Dnes pre vás máme tip na set mramorových textúr. Môžete ich využiť pri návrhoch obalov, printových materiálov, webstránok…