AccurioJet KM-1: Spájame výhody digitálnej tlače a tradičného ofsetu

Túžili ste niekedy využívať výhody modernej digitálnej tlače a kvality tradičného ofsetu? Ak áno, určite vás zaujme nová vlajková loď značky Konica Minolta. Zatiaľ čo doteraz ste si museli vystačiť s rôznymi kompromismi, teraz máte k dispozícii jednoduché riešenie. Novinka Konica Minolta AccurioJet KM-1 je určená pre všetkých profesionálnych tlačiarov, ktorí chcú tlačiť stredne veľké zákazky efektívne, rýchlejšie, kvalitne a lacnejšie.

Zariadenie AccurioJet KM-1 je určené pre väčšie digitálne tlačiarne alebo profesionálnych tlačiarov, ktorí majú tradičné ofsetové zariadenie a potrebujú efektívny doplnok pre stredne veľké zákazky. Základnou doménou novinky sú kvalitné injektové hlavy Konica Minolta. Tá má viac ako 40-ročné skúsenosti s ich výrobou. Kvalitu tlače dokazuje aj skutočnosť, že aj zariadenia iných výrobcov využívajú injektové hlavy práve tejto značky. Toto zariadenie disponuje tak vysokým rozlíšením až 1 200 x 1 200 dpi. Na druhej strane je stroj vybavený aj tradičnými ofsetovými vlastnosťami na ktoré ste zvyknutý.

Revolučné Dot Freeze

Novinka z dielne Konica Minolta disponuje novou revolučnou UV technológiou vytvrdzovania atramentu. Pri iných typoch zariadení sa totiž používa atrament, ktorý je vodou riediteľný, a na samotné zaschnutie potrebuje čas a teplo. Sprievodným javom je neraz nechcené vlnenie papiera. Technológia „Dot Freeze“ je postavená na tom, že počas tlače sa mení samotní viskozita tonera. Tlačový bod je celistvejší a potláčaný papier sa nevlní. Tlačový hárok je okamžite k dispozícií na ďalšie použitie alebo zušľachtenie. Vaša tlač je rýchla, plynulá a bezchybná. Kvalita tlače je pritom zachovaná, nedegraduje sa a plne zodpovedá ofsetu. Vďaka novej technológii narábania s UV atramentom  zariadenie poskytuje tlačovým hárkom vynikajúcu odolnosť voči svetlu a odolnosť voči poškriabaniu. Už nebudete mať žiadne ďalšie sťažnosti od vašich zákazníkov, že propagačné materiály vykazujú známky poškodenia po odoslaní poštou. Rovnako dosiahnete absolútnu konzistentnosť pri kvalite obrazu a dotlači zákaziek. Ostrosť obrazu tak Konica Minolta pri tomto injektovom zariadení posunula na novú úroveň.

Zariadenie veľkého formátu!

Na tomto zariadení vás potešia aj ďalšie jeho vlastnosti. Je to najmä hrúbka potláčaného materiálu. AccurioJet KM-1 dokáže tlačiť na materiál s hrúbkou len 0,06 mm. Inak povedané, zvládne aj 60 gramový papier. Na druhej strane zvládne potlačiť aj ľahkú lepenku do hrúbky 0,6 milimetrov. Dôležitá môže byť pre vás aj veľkosť formátu. KM-1 si poradí s tradičným ofsetovým formátom B2+.

Zariadenie je pri stredne veľkých zákazkách súčasne rýchlejšie, efektívnejšie a lacnejšie ako tradičná ofsetová tlač. Je určené pre   zákazky približne do 5 000 kusov. Na väčšie objednávky sa používajú najmä ofsetové zariadenie. Tie sa však vyznačujú náročným nastavovaním tlače s malou možnosťou variability dát. V prípade tejto novinky to nehrozí. Nastavenie tlače je veľmi jednoduché a rýchle. Oceníte to napríklad vtedy, ak prijímate internetové objednávky. Bez náročného nastavovania je zariadenie ihneď pripravené k tlači. Stanete sa skutočne flexibilnými, efektívnymi a budete môcť obslúžiť viac objednávok za jeden čas. Naplno tak môžete využiť výhody digitálnej tlače.

Mnohostranné použitie

Kúpiť nové zariadenie do firmy nie je ľahké. Neraz ide o veľké investície ktoré je potrebné si dobre premyslieť. Ak by ste sa rozhodli pre novinku AccurioJet KM-1 oceníte jej všestranné použitie. Už viac nebudete limitovaný v zákazkách a otvorí sa vám nový obzor pre vaše podnikanie. Zariadenie je určené pre natierané či  nenatierané papiere. Vhodné sú dokonca aj ofsetové papiere bez nejakej ďalšej úpravy. Výborné tlačové výsledky dosahuje aj na štruktúrované materiály či plasty. Preto je vhodné na personalizované vernostné karty, alebo knihy. Zariadenie môžete v plnej miere využívať aj na tlač najrôznejších časopisov, katalógov, brožúr, obalov a etikiet. Budete tak môcť vyhovieť súčasnému dopytu po nižších nákladoch a vyššej variabilite dát. Práve pri týchto požiadavkách trhu zariadenie AccurioJet KM-1 od Konica Minolta ponúknuť pridanú hodnotu tým, že ich viete ľahko a rýchlo personalizovať. Každý tlačený výstup môže byť jednoducho iný. Presne podľa želaní vašich zákazníkov.

Ak chcete vidieť obaly, etikety či personalizované pozvánky tejto novinky na vlastné oči, príďte na podujatie „Obal predáva, obal zarába“ určené všetkým profesionálnym tlačiarom. Dvojdňové podujatie sa uskutoční 14. a 15. marca 2019 vo Zvolene.  Svoju účasť môžete potvrdiť na stránke:

www.konicaminolta.ak/obaly 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Nová IKEA kampaň inšpirovaná skladačkami

Značka vo svojej novej kampani komunikuje jednoduchosť skladania svojich produktov, no zároveň odkazuje aj na svoju asistenčnú službu.