Originálny obalový dizajn, ktorý to “vyžehlí” za vás

Valentín je síce úspešne za nami, ale to neznamená, že vám nemôžeme predstaviť zaujímavý dizajn, ktorý doslova vyžehlí všetky vzťahové problémy. Pretože toto nie je iba taká obyčajná žehlička – čítajte a uvidíte sami!

IMG_002

Žehlička na probľemy vof láske je obal na koláče, ktorý navrhol Dodo Dobrík pre reštauráciu Republika Východu. Klient mal záujem o návrh to-go obalu na kúsok torty. Torty kupované v reštaurácii sú často kupované ako darček a tak vznikol nápad vyrobiť špeciálny obal pre zamilovaných, ktorý nebude sentimentálny, ale praktický a pomôže vyžehliť každý problém v láske.

IMG_05

Koncept reštaurácie sa opiera o iróniu a tak vytvoriť darček v podobe žehličky počíta s tým, že tak ako kupujúci aj prímateľ bude musieť mať zmysel pre humor. Samotná reštaurácia svoj nový obal predstavuje s týmto slovami: “Kedz ši zrobil probľem a čim skorej sceš, žebi čaja vipuscila paru, mame pre tebe peršu pomoc – zazračnu žehľičku! P.S.: Toto je jedzina žehľička, zos chtorej ma čaja radosc. Bo dnuka še ukriva najľepši kolačok. Šak každi zna, že laska idze cez bachor.”

IMG_01

Súčastou konceptu reštaurácie Republika východu je okrem humoru aj práca s nárečím. Súčasťou obalu sú preto texty vo východniarčine, ktoré vznikli pri spoločnom brainstormingu a ich finálnu podobu dolaďoval plnokrvný východniar – majitel reštaurácie.

Technicky ide o skladaný kartónový obal s obojstrannou potlačou a s úpravou na priamy kontakt s potravinami. Reštaurácia sa rozhodla, že ideálny čas na predstavnie tohto obalu je sviatok Sv. Valentína, teda sviatok veľkého žehlenia.

navod_01
navod_02
navod_0316707400_1310198935707681_4995457545534300543_o

 

Ako sa vám celý nápad, prevedenie a obal páči?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Rain Overlays efekt zadarmo!

Dnes pre vás máme tip na set efektov dažďa, ktoré môžete pridať do svojich dizajnov, fotografií a podobne.