Nová printová kampaň pre Lekári bez hraníc

České štúdio Toman Design pripravilo pre tamojšiu pobočku medzinárodnej organizácie Lekári bez hraníc sériu printov. Ide o dlhodobú kampaň, ktorá pod názvom Jsem v tom s lékaři bez hranic komunikuje skutočnosti, s ktorými sa títo lekári musia dennodenne potýkať. Zároveň sa snaží angažovať aj verejnosť a ukázať ľudom rôzne cesty, ako sa zapojiť. Čo je celkom sympatické.

Kampaň má zároveň podtitul Lékaři bez hranic jsou v tom s nimi. V rámci printov sú prezentované reálne svedectvá a zážitky tých, ktorí sú k dianiu najbližšie – samotných lekárov. Krátke citáty skutočných ľudí, pre ktorých sú hrôzy hladomoru a chorôb nielen dennou realitou ale i prácou. Prostredníctvom nich pripomínajú okoloidúcim nespochybniteľný význam existencie tejto humanitárnej organizácie. Silný odkaz celej kampane vhodne počiarkuje jednoduchá, no výrazná typografia na kontrastnom červenom základe. Jednotlivé printy sa von dostali ako plagáty, citylighty, či polepy hromadnej dopravy. Autorom návrhov je Lukáš Müller.

Pozrite si jednotlivé výstupy printovej kampane

citylight_detail plakat tramvaj

Páči sa Vám nová kampaň?

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Font dňa – Mary (zľava 50%, 25,00$)

zľava 50% do 26. decembra k dispozícii vo všetkých štýloch k dispozícii v niektorých štýloch      
pokračovanie článku

Hyundai vidí v novej kampani aj za roh

Séria printov upriamuje pozornosť na novú funkciu, ktorou sú vozidlá automobilky vybavené. Vďaka technológií No Zone a jej senzoru…