download panels a0275f69263c5a178d5745614e059113 580x420 - Najmocnejšia knižnica 3D objektov na internete – PixelSquid

Najmocnejšia knižnica 3D objektov na internete – PixelSquid

2D grafici, pracujúci najmä s obrázkami, často postrádaju určite prvky vo svojich dielach, ktoré sa dajú jednoducho doplniť v podobe 3D modelov. Málokto však má kapacity na naučenie sa úplne novej disciplíny, aby si takéto modely pripravil sám. V takých prípadoch je tu jednoduchá pomoc – 3D knižnice, ktoré ponúkajú celé zbierky, ale aj jednotlivé 3D modely na stiahnutie. Tvorcovia a prevádzkári TurboSquid začali tvoriť, zbierať a ponúkať 3D modely a pre svoj ďalší projekt PixelSquid vytvorili obrovské množstvo takýchto objektov, použiteľných priamo vo Photoshope.

„Myslíme si, že 3D je jedno z najflexibilnejších a najmocnejších medií vôbec, a chceme, aby ho každý mohol využívať sam pre seba – bez nutnosti učenia sa nových nástrojov“ – PixelSquid Team

PixelSquid nielenže ponúka jednotlivé 3D modely a kolekcie na stiahnutie v transparentnom PNG formáte a ako PSDčka s vrstvami, ale aj plugin pre váš photoshop, ktorý vám prácu s ich 3D modelmi ešte uľahčí.

desktop start 8bc9f30c1eb581b5895ac17acf1e49e6 - Najmocnejšia knižnica 3D objektov na internete – PixelSquid

Pomocou Pixelsquid pluginu môžete vyberať zo zbierky 3D objektov priamo vo vašom Photoshope a následne prispôsobovať ich veľkosť, rotáciu, lesk a odrazy a iné. Aplikácia pre iOS vám poskytne v podstate tie isté možnosti pre fotky vo vašom mobile, samozrejme so zľahka obmedzenou funkcionalitou.

 

AT AT iPhone 08d9cc97ca0c8db65e7bf2ee9336c735 - Najmocnejšia knižnica 3D objektov na internete – PixelSquid

 

Ak ste grafik a potrebujete čas od času do svojich diel pridať ďalšie prvky, pozrite sa na PixelSquid kolekciu 3D modelov, alternatívne môžete vidieť ich ponuku aj v podobe ucelených, tematických zbierok, ako napríklad pre športových fanúšikov alebo pre fanúšikov výbuchov a akcie. Na čo tráviť nesčetné hodiny zvládaním všetkých vedomostí a nového softvéru na tvorbu 3D modelov, ak ich môžete mať na požiadanie hneď? Spravil na vás PixelSquid dojem? Poznáte aj nejaké iné, kvalitné 3D knižnice? Ak áno, tak sa neváhajte o ne podeliť v komentároch.

 

  • Pozretí11578

komentáre

  1. Avatar
    dyk

    neuveritelne, ze je to zadarmo… predpokladam ze len docasne…

pridaj komentár