Luxusná retuš negatívneho hodnotenia filmu Legend

Ak váš film dostane slabe hodnotenie, môžete byť smutní. Môžete sa hnevať. Môžete sa vyhrážať druhým dielom. Alebo si najať grafika, ktorý to vyrieši.

Film Legend o dvojičkách, ktoré robili vietor v londýnskom podsvetí a v ktorom si Tom Hardy strihol rovno dvojrolu oboch bratov, beží aktuálne aj v našich kinách. Nie každému je však po chuti. Medzi ľudí, ktorí ho hodnotili nie práve kladne je aj Benjamin Lee.

Filmovému kritikovi britského Guardianu sa film veľmi nepáčil, udelil mu iba dve hviezdičky. Čo však nasledovalo, to by asi hneď tak nejaký scenárista nevymyslel. Kreatívny grafik sa pri tvorbe vizuálu k filmu rozhodol slabosť pretvoriť na silnú stránku.

Ako môžete vidieť nižšie, plagátu dominuje čiernobiely záber oboch bratov a za nimi je už rozmiestnené celé súhviezdie. A keď sa lepšie pozriete na priestor medzi hlavami postáv, nájdete práve spomínané dve hviezdičky Benjamina Leeho. Dômyselne umiestnené vyzerajú akoby mali pokračovanie za hlavami Toma Hardyho. Dosť dobré.

COaZeleUkAAxbYO

Kreatívny spôsob, akým grafik plagát navrhol, pobavil aj samotného kritika, ktorý nezabudol obdivne zareagovať na Twitteri. Keby mohol, možno by mu udelil hneď päť hviezdičiek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Čo prinesie Illustrator pre iPad?

Na vydanie jednej z vlajkových lodí Adobe pre tablety si ešte nejaký čas počkáme. Nezaškodí však vedieť, čo by…