Luna Display po update 5.1 spojí PC a Macom a ponúkne rozlíšenie 5K

Príslušenstvo pre zrkadlenie displejov získava v novom veľkom update viacero nových funkcií.

Aktualizácia s označením 5.1 prináša režim PC-to-Mac, ktorý umožní používateľom využiť ich Mac ako sekundárny displej pre PC. Mód je pokračovaním PC-to-iPad režimu, ktorý bol predstavený pred dvomi mesiacmi. Vďaka aktualizácii softvéru je možné použiť akýkoľvek starší Mac či iPad ako druhý displej pre PC či iný Mac.

Okrem nového módu pribudla aj podpora pre 4K a 5K. Displeje s týmito parametrami bude možné použiť ako sekundárnu obrazovku v ich plnom rozlíšení – potrebná je Luna Display s USB-C.

Novinkou sú aj tzv. Teleprompter Mode či Office Mode pre PC ako aj podpora Magic Keyboard. Tú je aj s trackpadom možné používať spolu s iPadom, keď sa používa Luna Display.

Príslušenstvo Luna Display USB-C je dostupné za 129,99 dolárov. Viac podrobností môžete nájsť na webe Astropadu, ktorý Lunu vytvoril.

zdroj: Astropad

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Písmo a farby

Farba má zázračnú moc. Dokáže ovplyvniť navigáciu vašich očí po stránke alebo emóciu z čítaného textu. Netreba to s ňou však prehnáňať, pretože farba vie narobiť aj veľa škody. Tu je zopár rád, ako premyslene pracovať s farbou pri zalamovaní textu.