Využívate prenájom písiem od Fontstand?

Platforma, ktorá vznikla v roku 2015, ponúka množstvo kvalitných fontov aj aplikácie pre Windows, Mac a najnovšie aj iPad.

Najväčším benefitom služby je, že písma, ktoré by ste chceli vo svojich projektoch a dizajnoch použiť, môžete najprv otestovať a zistiť tak, či budú tým pravým riešením. Celý proces vám uľahčí prehľadné vyhľadávanie s možnosťou rôznych filtrov.

Takisto je zaujímavý model prenájmu, kedy si môžete písma prenajať za mesačný poplatok, ktorý predstavuje zlomok ceny. Ak budete mať niektorý z fontov v prenájme po celý rok, tj. 12 mesiacov, získate plnú licenciu. Navždy.

Ako sme spomenuli v úvode, Fontstand ponúka kvalitné písma, čoho zárukou je participácia písmolejární ako Storm Type Foundry, Indian Type Foundry, XYZ Type, LudwigType, Setup, Typotherque, TypeRepublic a mnohé iné.

Pre kompletný prehľad odporúčame navštíviť webstránku Fontstand, kde nájdete aj odkazy na jeho aplikácie.

zdroj: Fontstand

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Festival Mouvo – profily vystupujících

Už třetím rokem se v Praze představí výběr elitní světové scény motion designu. Tedy svébytného dynamického oboru na průsečíku…
pokračovanie článku

Pôsobivý redizajn argentínskych pesos

Na DeTePe ste už viackrát mohli vidieť zaujímavé príklady dizajnu platidiel. Niektoré sa dostali do fázy reálneho výstupu,…