komentáre

 1. Avatar

  Logoseriál – Železničný dopravcovia na Slovensku… ja netvrdím, že je to najhlavnejšie v odbornosti grafického dizajnéra, ale ten, kto je schopný toto napísať, by nemal mať ani vysvedčenie z deviatky, nehovorím o maturite…

 2. Avatar
  ifialka

  mily Eugen, grammar Nazi much?! kto v zivote neurobil chybu, nech hodi klavesnicou…

 3. Avatar
  dodo

  A čo je toto? Hon na písmenká?
  Nemajú byť komentáre hlavne o hodnotení obsahu?
  Neviem ako vy, ale ja nepoznám človeka, ktorý by bol bezchybný a čas od času nemal zlý deň. Samozrejme, okrem Eugena. Ten je očividne bezchybný. A odvážny. Lebo na základe jednej chyby, dokáže odsúdiť človeka.

 4. Avatar
  DeTePe

  Za každé upozornenie na vecnú alebo gramatickú chybu sme vďační.

  Pravdupovediac by to chcelo menej hejtovať autorov, ale skor povzbudiť. Lebo skutočne nie je veľa ľudi čo je ochotných niečo pre komunitu urobiť. Napríklad písaním článkov.

 5. Avatar

  :D Dodo, nebuď malicherný a zamysli sa – honiť písmenká je pre teba asi zbytočné, ale je to povinnosť grafika. A mimochodom – neodsudzujem nikoho, nie som sudca. Akurát si robím srandu,prču, fóry na úkor niekoho, kto sa pomýlil (celkom základná chyba) a neopravil to pred uverejnením. Aj ja robím chyby, aj ich uverejním a keď ma niekto upozorní, alebo sa zabaví na môj účet, tak reagujem zhovievavo a primerane (presne tak, ako to urobil DetePe). A ináč, vieš kde som urobil chybu? Všetko dobré :)

 6. Avatar
  alex

  Tiež mám pocit. že ste to svojou reakciou trocha prehnal Eugen. Toto bola skôr urážka, nie “fór”, ako si to obhajujete. Som si istý, že sa na to dalo poukázať aj inak.

 7. Avatar
  Kubo

  Slovenske narodne povstanie sa odohralo pocas 2. svetovej vojny (1944).
  Udalosti z roku 1848 sa oznacuju ako Slovenske povstanie alebo len povstanie.
  ;)

 8. Avatar
  samo

  Jedna fakticka k tejto vete:
  „V roku 1996 bol prijatý nový zákon, umožňujúci vstup iným dopravcom do infraštruktúry ŽSR. Táto možnosť bola využitá až o 15 rokov neskôr prepravcom RegioJet, a.s.“

  Nie je to pravda, uz dlhe roky posobia na sieti ZSR rozni sukromni nakladni dopravcovia a dokonca ani mytus o tom ze RegioJet je prvy „alternativny“ osobny dopravca v SR nie je pravdivy: v rokoch 2003-2004 prevadzkovala osobnu dopravu aj Bratislavska regionalna kolajova spolocnost (trate Zohor-Zahorska Ves a Zohor-Rohoznik).

pridaj komentár