Everdaily: čistiace prostriedky s čistým dizajnom

Značka produktov, ktorá ide cestou minimalizmu a znižovania množstva plastového odpadu, má podobne minimalistické obaly.

Everdaily má portfólio výrobkov nastavené tak, že dva základné koncentráty po zmiešaní s vodou slúžia ako čistiace prostriedky pre celú domácnosť.

Miera riedenie určuje následné použitie čističa. Koncentrovanejší prostriedok na odolnejšie nečistoty a viac zriedený na čistenie skiel. Pomery riedenia sú zároveň dominantnou informáciou na obaloch jednotlivých produktov.

Výsledkom tohto systému je prehľadný a ľahko použiteľný návod s doplnkovými pokynmi na zadnej strane. Výsledný obal tak pôsobí vkusne a je radosť naň pozrieť na poličke.

Obalový dizajn a logo pre značku Everdaily navrhlo štúdio Marx Design.

zdroj: Marx Design

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Litovská jar v obalovom dizajne

Veľká Noc je za nami, jar sa už tiež slušne rozbehla. Dnes vám teda ponúkame pohľad na príklad…
pokračovanie článku

5 x typografické faux pas

O pravidlách pri zalamovaní textu sa napísalo veľa článkov. V každom z nich nájdete niečo iné, stále sa však stretávam s grafickými dizajnérmi, ktorí v tom nemajú jasno. Prečítajte si prehľad najčastejších chýb pri práci s typografiou, ktoré sú rozdelené do piatich základných okruhov.
pokračovanie článku

Firemní názvy jsou jako spermie

Ten moment, kdy vám rodiče dali jméno, si jistě nepamatujete. Určitě ale počítáte s tím, že autorem jména vašeho dítěte budete/jste právě…