Everdaily: čistiace prostriedky s čistým dizajnom

Značka produktov, ktorá ide cestou minimalizmu a znižovania množstva plastového odpadu, má podobne minimalistické obaly.

Everdaily má portfólio výrobkov nastavené tak, že dva základné koncentráty po zmiešaní s vodou slúžia ako čistiace prostriedky pre celú domácnosť.

Miera riedenie určuje následné použitie čističa. Koncentrovanejší prostriedok na odolnejšie nečistoty a viac zriedený na čistenie skiel. Pomery riedenia sú zároveň dominantnou informáciou na obaloch jednotlivých produktov.

Výsledkom tohto systému je prehľadný a ľahko použiteľný návod s doplnkovými pokynmi na zadnej strane. Výsledný obal tak pôsobí vkusne a je radosť naň pozrieť na poličke.

Obalový dizajn a logo pre značku Everdaily navrhlo štúdio Marx Design.

zdroj: Marx Design

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Audi predstavilo novú inovatívnu identitu

Automobilka sa v najnovšom redizajne pridala k mnohým ďalším značkám, ktoré sa vydali smerom zjednodušovania svojich symbolov.
pokračovanie článku

Nadčasový symbol funguje už viac ako storočie bez vizuálnej zmeny

Olympijský symbol – vo svete všeobecne známy ako olympijské kruhy – je vizuálnym ambasádorom olympizmu pre miliardy ľudí. Na základe návrhu, ktorý prvýkrát vytvoril Pierre de Coubertin v roku 1913, sú olympijské kruhy globálnou reprezentáciou olympijského hnutia a jeho aktivít už viac ako storočie. 
pokračovanie článku

Prenájom Adobe Creative Cloud so zľavou 30%

Využite príležitosť na zvýhodnený prenájom služby Adobe Creative Cloud so zľavou 30%. Pri vstupe do služby Creative Cloud si môžete v akciovej…