Logo MS v hokeji 2016

Ruská hokejová federácia nedávno predstavila logo pre svetový šampionát, ktorý sa uskutoční o dva roky v Moskve a Petrohrade. Poznáte inak tie reklamy na vyhladzovače vrások, v štýle „vyzerajte o desať-dvadsať rokov mladšie”? Tak v prípade tohto vizuálu to vyzerá skôr na prípravok s opačným účinkom.

Logo, ktoré môžeme vidieť, vychádza z návrhu, vytvoreného ešte v roku 2011. Ten bol predstavený na kongrese IIHF, ktorý sa konal u nás na Slovensku.

Ústrednými motívmi sú skrížené hokejky v ruskej trikolóre ale i dominanty oboch miest, v ktorých budú prebiehať jednotlivé zápasy. Nechýba Spasskeho veža v Kremli ale aj palácový most s pevnosťou v pozadí. Logo je skôr konzervatívne a verné tradičnému štýlu Medzinárodnej hokejovej federácie. Pôsobí dojmom, že zmien oproti štúdii z 2011 bolo pomenej.

Čo hovoríte na nové logo hokejových majstrovstiev 2016 vy?

zdroj: iihf.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Mať či nemať… vizitku?

Ako by asi vyzerala vizitka Williama Shakespeara, Ernesta Hemmingwaya či Vincenta van Gogha? Odpoveď na túto otázku len tak…
pokračovanie článku

Pozrite sa na web z Bauhaus perspektívy

Dnes pre vás máme malú zábavku, ktorú si môžete skúsiť medzi prácou. Zdajú sa vám webstránky, ktoré navštevujete…
pokračovanie článku

Nová verze CorelDRAW Graphics Suite 2018

Corel, přední světová softwarová společnost, představila CorelDRAW Graphics Suite 2018. Nejnovější verze nástroje pro grafické úpravy je nabitá…