Logo MS v hokeji 2016

Ruská hokejová federácia nedávno predstavila logo pre svetový šampionát, ktorý sa uskutoční o dva roky v Moskve a Petrohrade. Poznáte inak tie reklamy na vyhladzovače vrások, v štýle „vyzerajte o desať-dvadsať rokov mladšie”? Tak v prípade tohto vizuálu to vyzerá skôr na prípravok s opačným účinkom.

Logo, ktoré môžeme vidieť, vychádza z návrhu, vytvoreného ešte v roku 2011. Ten bol predstavený na kongrese IIHF, ktorý sa konal u nás na Slovensku.

Ústrednými motívmi sú skrížené hokejky v ruskej trikolóre ale i dominanty oboch miest, v ktorých budú prebiehať jednotlivé zápasy. Nechýba Spasskeho veža v Kremli ale aj palácový most s pevnosťou v pozadí. Logo je skôr konzervatívne a verné tradičnému štýlu Medzinárodnej hokejovej federácie. Pôsobí dojmom, že zmien oproti štúdii z 2011 bolo pomenej.

Čo hovoríte na nové logo hokejových majstrovstiev 2016 vy?

zdroj: iihf.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Národní cena za studentský design 2022

Design Cabinet CZ společně s nadací SUTNAR – NADACÍRADOSLAVA A ELAINE SUTNAROVÝCH vyhlašuje 32. ročník soutěže o Českou mezinárodní cenu za studentský design 2022 / The Czech International Student Design Award.