Let’s Talk About ► Pergraphica® + Whatever

Milí priatelia a fanúšikovia dizajnových papierov, pripravili sme pre vás nový formát online podujatia Let’s Talk About ► PERGRAPHICA® + Whatever.

19. júna, 10:00 – 11:00

Ako už názov napovedá, rozprávať sa budeme o novinke z dielne Mondi Group v rámci portfólia prémiových nenatieraných papierov Pergraphica, no témou budú najmä vaše novinky!

PROGRAM:

Nakoľko situácia s pandémiou spôsobila, že podujatia ako konferencia BY DESIGN, Raňajkové dizajn menu v Europapieri a mnohé ďalšie sú zrušené (alebo v nedohľadne), hľadali sme inú možnosť komunikácie s kreatívcami, dizajnérmi a študentami komunikačného dizajnu, ilustrátormi, odborníkmi zo segmentu polygrafie, či marketingu. Veríme, že spolu s partnermi sa nám aspoň čiastočne podarí nahradiť osobný kontakt a networking. Našou ambíciou je obohatiť komunitu informáciami o novinkách, či aktuálnom dianí v kreatívnom segmente. Pridanou hodnotou konceptu je rozosielka materiálov a vzoriek pre prvých 30 registrovaných účastníkov.

Partneri:
Mondi Group, ASIL – Slovak Illustrators Association, Red Bull, Flying Tiger Copenhagen, Studio Mendelssohn

Mediálni partneri :
DeTePe, Font – první grafický časopis, Pretlak, Podnikám ako kreatívec, PrintProgress, Startitup

REGISTRÁCIA: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdUKFUa6_AVq-YoDxqu4oPwLrzKLG_5JPMIU6kwE-9SzbeCyA/viewform

Link a ID na pripojenie do Zoom Vám bude zaslané deň vopred na mailovú adresu, ktorú uvediete pri registrácii. V prípade nejasností kontaktujte: Maja Mia Danisova Whatever Production, maja.danisova@gmail.com

Tešíme sa na Vašu účasť! 🖤

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

10 alternativ pro Helveticu

Milujte ji nebo ji nenáviďte. Helvetica je všude. Ale nemusí tomu tak být, zde je 10 alternativ k nejpoužívanějšímu…
pokračovanie článku

Ako vznikajú značky – online

Vojdete do predajne s kozmetikou a je vám tam príjemne. Prechádzate sa a strávite tam oveľa viac času ako ste pôvodne zamýšľali. Pekný interiér, kvety, prítmie, vôňa. Toto je značka.