Let’s Talk About ► Pergraphica® + Whatever

Milí priatelia a fanúšikovia dizajnových papierov, pripravili sme pre vás nový formát online podujatia Let’s Talk About ► PERGRAPHICA® + Whatever.

19. júna, 10:00 – 11:00

Ako už názov napovedá, rozprávať sa budeme o novinke z dielne Mondi Group v rámci portfólia prémiových nenatieraných papierov Pergraphica, no témou budú najmä vaše novinky!

PROGRAM:

Nakoľko situácia s pandémiou spôsobila, že podujatia ako konferencia BY DESIGN, Raňajkové dizajn menu v Europapieri a mnohé ďalšie sú zrušené (alebo v nedohľadne), hľadali sme inú možnosť komunikácie s kreatívcami, dizajnérmi a študentami komunikačného dizajnu, ilustrátormi, odborníkmi zo segmentu polygrafie, či marketingu. Veríme, že spolu s partnermi sa nám aspoň čiastočne podarí nahradiť osobný kontakt a networking. Našou ambíciou je obohatiť komunitu informáciami o novinkách, či aktuálnom dianí v kreatívnom segmente. Pridanou hodnotou konceptu je rozosielka materiálov a vzoriek pre prvých 30 registrovaných účastníkov.

Partneri:
Mondi Group, ASIL – Slovak Illustrators Association, Red Bull, Flying Tiger Copenhagen, Studio Mendelssohn

Mediálni partneri :
DeTePe, Font – první grafický časopis, Pretlak, Podnikám ako kreatívec, PrintProgress, Startitup

REGISTRÁCIA: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdUKFUa6_AVq-YoDxqu4oPwLrzKLG_5JPMIU6kwE-9SzbeCyA/viewform

Link a ID na pripojenie do Zoom Vám bude zaslané deň vopred na mailovú adresu, ktorú uvediete pri registrácii. V prípade nejasností kontaktujte: Maja Mia Danisova Whatever Production, [email protected]

Tešíme sa na Vašu účasť! 🖤

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Set akvarelových stromov za 15 dolárov!

Dnes pre vás máme tip na sadu grafických prvkov, ktoré stvárňujú rôzne typy vegetácie vo watercolor štýle. Ide…