Leica predstavila nový entry level model

Prestížny výrobca svetoznámych fotoaparátov plánuje tento mesiac spustiť predaj nového zariadenia s dostupnejšou cenou. I keď – v prípade značky ako je Leica – nemusí toto slovné spojenie nutne znamenať príliš nízku sumu. Čo so sebou prináša nová Leica TL?Model prináša viacero vylepšení oproti svojmu predchodcovi Leica T. Šestnásť megapixelový APS-C senzor, interné úložisko s veľkosťou 32GB, ISO v rozpätí od 100do 12500, možnosť nahrávať video v 1080p HD rozlíšení či zabudovaná Wi-Fi – to sú hlavné výhody fotoaparátu. Zároveň je výborne kompatibilný s ďalšími objektívmi od rovnakého výrobcu.

Dostupný je v trojici farieb – striebornej, čiernej a titánovej. Cena za telo fotoaparátu by mala byť stanovená na 1695 dolárov a výber šiestich TL objektívov začína na cene 1650 dolárov. Tri s pevným a tri s pohyblivým ohniskom. Pozrite si, ako model Leica TL vyzerá, aj aké fotografie s ním dokážete urobiť.

2 3 4 5

Viac o modeli si môžete prečítať na webe výrobcu.

Produkty Leica si môžete kúpiť napríklad TU.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Pozrite si online výstavu FILLA – FULLA

Výstava, ktorá sa venuje tvorbe dvoch klasikov českého a slovenského moderného umenia je dostupná vo virtuálnej podobe aj s výkladom.
pokračovanie článku

Tutorial: Cinemagraf za 60 sekúnd

Cinemagrafy sú stále zaujímavým trendom, ktorý dokáže zaujať už na prvý pohľad. Médium na polceste medzi fotografiou a videom,…