Kurz kaligrafia (základy) – Ateliér Amulet

Pozývame na intenzívny kurz KALIGRAFIA – základy. Zoznámite sa s remeslom aj umením kaligrafie. Naučíte sa základné princípy latinkového krasopisu zrezaným pierkom a získané zručnosti ihneď využijete na vytvorenie slov a nápisov. Na kurze sa inšpirujete kaligrafickými ukážkami a projektmi.

Na základný kurz nadväzujú pokračujúce workshopy – Moderná kaligrafia, Anglická kaligrafia, Populárna štetcová kaligrafia, Historická gotická kaligrafia a pod. Na nich sa zameriame na prácu s inými kaligrafickými nástrojmi či iné historické obdobia, techniky a pod.

TERMÍN: 29. február 2020, od 10:00 do 15:30 hod
MIESTO: Ateliér Amulet, Račianska ul. 80, Bratislava
VIAC INFO: https://www.atelieramulet.sk/aktualne/kaligrafia-zaklady-29-2-2020/

Na kurz je potrebná registrácia.

PRIHLÁŠKA: https://forms.gle/BLYMhxmpE7hB4HpV6

www.atelieramulet.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Písmo a farby

Farba má zázračnú moc. Dokáže ovplyvniť navigáciu vašich očí po stránke alebo emóciu z čítaného textu. Netreba to s ňou však prehnáňať, pretože farba vie narobiť aj veľa škody. Tu je zopár rád, ako premyslene pracovať s farbou pri zalamovaní textu.
pokračovanie článku

Stiahnite si mockupy printov

Navrhujete brožúru, katalóg, magazín či iný podobný print? Môže sa vám hodiť kvalitný mockup, na ktorom presnejšie odprezentujete…
pokračovanie článku

Magazín Little White Lies oslavuje

Jeden z najkrajších magazínov, Little White Lies, nedávno dosiahol významný medzník vo svojej histórii. V počte čísiel, ktoré doposiaľ vydali,…