iPhone, kúsok papiera a umelecký kúsok

Použitím ničoho okrem iPhonu, papiera a jeho predstavivosti, umelec tvoriaci v Jahannesburgu Anshuman Gosh vytvoril bizarné a farebné obrázky a zdieľa ich s tisíckami odoberateľov na Instagrame. Gosh je známy reklamnými prezentáciami výrobkov, ktoré majú názov „Moografia“.

Gosh hovorí, že vynašiel techniku zvanú „phone framing“ v ktorej načrtne tému na papier, kresbu vystrihne a nakoncipuje ju s iPhonom, aby vytvoril plynulú, bezšvovú vizuálnu ilúziu.

Zo začiatku bol zameraný na pouličné fotografie, ale nebol týmto smerom schopný vytvoriť svet, ktorý si predstavoval vo svojej mysli – taký, ktorý by bol menej seriózny a viac bizarný. „Chcel som vytvoriť niečo ako spojenie medzi niečím, čo je reálne a čo nie je.“ Povedal Gosh na Instagrame.Vloženie kresby do telefónu mi dáva slobodu oklamať moje publikum, aby verili, že je telefón niečím viac ako v skutočnosti je.“ Pretransformoval svoj mobilný telefón na hriankovač, sushi, stroj na zmrzlinu a veľa ďalších nepredstaviteľných objektov.

Pozrite si zopár z jeho kreatívnych výtvorov v tomto článku a sledujte ho na Instagrame, keď chcete vidieť viac.

24 23 22 21 20-1 19 18-1 16 15 14 13 12 11 10-1 9-2-678x381 8-3 7-2 6-3 5-3 3-3  1-3

 

Zdroj: designtaxi.com, wodekho.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Městská edice obalu ABSOLUT Vodky Lisboa

Brand Shaping Studio VOLTA bylo požádáno Absolut Vodkou, aby vytvořilo papírový obal pro město Lisabon. Série City Edition…