Ilustrované známky zachytávajú dominanty z celého sveta

New York City 1 - Ilustrované známky zachytávajú dominanty z celého sveta

Elen Winata je art directorka a freelance ilustrátorka zo Singapuru. Jej tvorbu charakterizujú čisté línie skombinované s výraznými farbami, vďaka ktorým sa jej darí vytvárať pôsobivé vizuály. Ako v prípade projektu zameraného na poštové známky.

Séria ilustrácií predstavuje návrhy známok, na ktorých sú zvečnené známe mestá z celého sveta. Vždy vystihnuté v kompaktnej ilustrácii, ktorá zachytáva ducha miesta. Pozrite sa na výber známok:

Copenhagen 580x503 - Ilustrované známky zachytávajú dominanty z celého svetaJohannesburg 580x503 - Ilustrované známky zachytávajú dominanty z celého svetaLisbon 580x503 - Ilustrované známky zachytávajú dominanty z celého svetaLondon 580x503 - Ilustrované známky zachytávajú dominanty z celého svetaReykjavik 580x503 - Ilustrované známky zachytávajú dominanty z celého svetaSantorini 580x523 - Ilustrované známky zachytávajú dominanty z celého svetaSt. Petersburg 580x503 - Ilustrované známky zachytávajú dominanty z celého sveta

Ak sa vám autorkina tvorba páči, viac jej projektov nájdete na Behance.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
cover dtp2 380x220 - Pohyblivá inšpirácia: Bose
pokračovanie článku

Pohyblivá inšpirácia: Bose

Známa audio značka predstavila svoju prvú animovanú kampaň, ktorou chce svojim fanúšikom a zákazníkom ukázať svoje smerovanie v segmente AR.