Hľadáme dizajnéra webových a mobilných aplikácií

Sli.do je slovenský startup, ktorý dosahuje úspechy po celom svete. Hľadáme k nám dizajnéra, ktorý bude mať možnosť ovplyvniť dizajn a UX našich produktov.

Koho hľadáme?

Mal by ťa zaujímať nielen samotný grafický dizajn online aplikácií, ale chceš sa podieľať aj na ich vývoji od úplného začiatku. Hľadáme niekoho, kto sa postupne stane profíkom na funkčný dizajn.

Budeš pracovať na našich webových stránkach (napr. na onboarding procese) a na mobilnej webovej aplikácii (zdokonaľovanie UX). Na začiatku ale budeš robiť aj doťahovačky ako prezentácie, newslettre či ikonky. Popritom ale pokojne celé UI koncepty, napríklad teraz potrebujeme nový dizajn adminu a webu.

Ideálne ak budeš s nami veľa wireframovať, feedbackovať, navrhovať informačnú architektúru, učiť sa ako robiť live user-testing a usability testing.

Nemusíš byť profík, ale musíš byť svedomitý a mať rád detaily. Hľadáme skôr doťahovača, ktorý ma rád poriadok. Treba budovať UI kit, dbať na konzistenciu celej identity… proste zadefinovať si pravidlá a potom sa ich aj držať.

Je to práca pre niekoho, koho baví neustále zdokonaľovanie jedného produktu. Je to teda iné ako v reklamnej agentúre. Ak chceš robiť stále nové kratívne dizajny, potom radšej skús grafické štúdio :)
Samozrejme pod pojmom dizajnér myslíme aj dizajnérka :)

Asi nejlepší obraz o tom, ako pracujeme a uvažujeme získaš z tohto článku.

Čo ponúkame

  • Možnosť navštíviť rôzne svetové dizajnérske konferencie.
  • Nemáme prísne deadliny ako pri klientskych projektoch.
  • Máš možnosť pracovať na veciach, ktoré majú skutočný dopad. Žiadne šuflíkovky, žiadne pofiderné projekty, ale data-driven veci.
  • Nemusíš riešiť priamu komunikáciu s klientmi :)
  • Hodiny business angličtiny, komunikačné tréningy

Kto by si mal byť ty

Hľadáme niekoho kto si rád študuje nové veci, zdokonaľuje sa v nástrojoch a postupoch a rád zdieľa vedomosti v tíme.

Veci sa u nás vyvíjajú a menia veľmi rýchlo. Hľadáme niekoho, kto dokáže rýchlo prepnúť myslenie a prispôsobiť sa zmenám.

Každopádne by si mal vyznávať princípy etiky v podnikaní a mať rád zodpovedné líderstvo.

Nehľadáme externistov :)

Ak sa chceš zdokonaľovať čisto v grafickom dizajne, tak toto nieje vhodná ponuka pre teba. Nie sme grafická ani reklamná agentúra ;)

O nás

Slido je webová aplikácia pre interakciu na konferenciách a eventoch. Slido umožňuje organizátorom zdieľať prezentácie s publikom real-time, získavať otázky od účastníkov alebo zbierať feedback vďaka anketám.

Od roku 2012 sme pomohli viac ako 10.000 eventom vo viac ako 100 krajinách sveta. Slido používajú renomované konferencie ako SXSWedu, LeWeb, Pioneers Festival alebo svetové firmy ako Google, Cisco, Siemens či LinkedIn.

Radi sa vzdelávame, milujeme TED a čítame “Wait but why”. Máme radi neziskovky a vzdelávacie eventy a tak sa im snažíme pomáhať.

Milujeme šport. Pravidelne behávame alebo bajkujeme, takže každý víkend sa vieš pripojiť k niekomu.

Nie sme bio-raw nazis, ale radi sa dobre stravujeme a často si varíme. O najlepšiu cicérovú letnú polievku môžeš od júna do augusta súperiť s našimi 8-mimi babami aj každý deň.

Kancelárie máme v Clusterhause v Polus Tower 1 (tam kde bol kedysi Telecom), s výborným vyhľadom na Kuchajdu. Clusterhaus je niečo ako coworking pre menšie firmy, v reprezentatívnych priestoroch s dobrou atmosférou. Je tu kuchynka, chill out room, futbálek, priestor na movie night, knižnica a hlavne super ľudia.

Ako sa prihlásiť?

Pošli mi email (feri@slido.com). Napíš niečo o sebe a pošli referencie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Pine – písmo, ktoré vonia lesom

Nie je ničím neobvyklým, ak študent grafického dizajnu vytvorí nejaké to písmo. Cody Petts, študent programu multimediálneho dizajnu,…