GRÉTA: Detská knižka o veľrybe, ktorá potrebuje podporu

Greta - GRÉTA: Detská knižka o veľrybe, ktorá potrebuje podporu

Skvelý projekt vo forme ilustrovanej knižky pre deti, ktorá rozpráva príbeh o podmorskej speváčke, veľrybe Gréte. Zo dňa na deň stratí hlas a nikto nevie prečo. Až v podmorskej ambulancii zvieratká zistia, že choroby spôsobujú odpadky, ktoré do mora nepatria.

d593d6197cd0e84137303eda10f6e2dd - GRÉTA: Detská knižka o veľrybe, ktorá potrebuje podporu

Autorom knižky je malé vydavateľstvo Egreš, ktorému záleží na životnom prostredí. Snažia sa viesť deti k láske a úcte k prírode, a to pozitívnym spôsobom. Aby však mohli knihu vydať, potrebuju vašu pomoc! Všetky knihy si totiž vydávajú samy, bez väčšieho finančného zázemia.

Greta 02 580x375 - GRÉTA: Detská knižka o veľrybe, ktorá potrebuje podporu

Ak tento projekt podporíte, získate nielen knižku, ale aj rôzne užitočné darčeky. Keďže sú plasty škodlivé voči životnému prostrediu, získať môžete sklenené fľašky Drinkit, zabalené v neopréne, aby sa nerozbili. Fľašky sú kompletne vyrobené v Českej republike.

Darceky taska flasky 580x363 - GRÉTA: Detská knižka o veľrybe, ktorá potrebuje podporu

Ďalším darčekom je plátená taška z pevnej keprovej bavlny vyrobenej na Slovensku. Je ušitá v chránenej dielni v Liptovskom Hrádku a ručne potlačená sieťotlačou.

Greta 05 580x375 - GRÉTA: Detská knižka o veľrybe, ktorá potrebuje podporu

Záver knihy tvorí sumár o tom, ako pomôcť morským zvieratkám: je dobré si nosiť vlastnú fľašku namiesto plastových fliaš, zbierať odpadky, recyklovať a podobne. Okrem toho na konci nájdete aj atlas vybraných druhov veľrýb.

Podporte tento skvelý projekt – potešíte tým svoje deti a spravíte niečo dobré pre planétu, kde budú vyrastať. Maličkosti totiž robia svet krajším. Projekt môžete podporiť tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

 Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
1947 A 380x220 - Ako sa vyrábali knihy v roku 1947
pokračovanie článku

Ako sa vyrábali knihy v roku 1947

Pozývame vás na desaťminútový výlet späť do minulosti. Sľubujeme vám prehliadku veľkej tlačiarenskej dielne. Stanete sa svedkami siahodlhého…
c928a98e891aecbdba3783f2c27f0778c94cc90d - The Fabulous February Bundle za 29$
pokračovanie článku

The Fabulous February Bundle za 29$

Dnes pre vás máme tip na aktuálny mesačný balík fontov a grafických prvkov, ktorý nájdete na portáli TheHungryJPEG. Obsahuje…