Grafika pre Facebook stránky

Workshop pre začínajúcich dizajnérov a správcov Facebook stránok.

11. 11. 2015
18:00 – 20.00
The Spot

O workshope

Chceš spravovať svoju facebookovú stránku premyslene?  K úspešnej prezentácii potrebuješ aj graficky spracované príspevky, ktoré budú pre tvoje publikum hneď rozpoznateľné. Na workshope sa naučíš vytvoriť jednoduchý vzor, ktorým vizuálne zjednotíš svoje príspevky.

Pre koho, kde a kedy

Kurz je pre začínajúcich grafických dizajnérov, ale i pre ľudí, ktorí si trúfajú spracúvať svoje príspevky sami. Workshop stojí 8 EUR pre členov The Spot. Pre ostatným je cena 12 EUR za workshop. Ak si člen Spotu, do poznámky v prihláške napíš „SOM ČLEN“.

Čo konkrétne sa naučíš

  • Ako vytvoriť vzor pre príspevky prezentujúce tvoju značku.
  • Ako si zjednodušiť pri tvorbe príspevkov prácu.
  • Ktoré pravidlá je potrebné pri príspevkoch dodržiavať, aby boli efektívne.

Čo potrebuješ pred workshopom

Ideálne by bolo, aby si si pred workshopom vytvoril testovaciu Facebook stránku. Budeš si tak môcť počas workshopu overovať spracovanú grafiku priamo na Facebooku.

Čo si od nás odnesieš

Praktické skúsenosti s vytvorením obrandovaného grafického statusu na Facebook a ak budeš šikovný, aj vlastnú šablónu. Naučíš sa špecifiká tvorby grafiky pre túto sociálnu sieť, základné pravidlá i obmedzenia.

Čo si nezabudni priniesť

Notebook s grafickým programom (Photoshop), ak nejaké máš, tak i zdroje k vlastnej značke (logo, prípadne fotky a podobne).

viac informácií a prihláška

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Juventus prichádza s novou tvárou

Známy futbalový klub nedávno predstavil svoju novú vizuálnu tvár. Tá po dlhom čase nahrádza notoricky známy symbol oválneho…
pokračovanie článku

Metamorfóza od Franza Kafku s nádhernou obálkou

V niektorých prípadoch treba jednoducho urobiť výnimku. Napríklad vtedy, keď sa hovorí nesúď knihu podľa obalu. Uznajte, že v prípade…