Instagram, ktorý vyžaduje širší uhol pohľadu

Instagram účet, ktorý vám dnes ukážeme, nie je iba o pekných fotkách. Skrýva v sebe aj zaujímavú pointu, ktorú odhalíte, až keď sa pozriete na veci s odstupom. Doslova.

Ng Weijiang je fotograf zo Singapuru, ktorý sa venuje tvorbe digitálnych koláží. Iste, nie je to nič nové, robí to kdekto. On však dáva pred Photoshopom prednosť Instagramu. Čítate dobre. Nejde pritom o to, že by platforma vydala nejakú softvérovú novinku na prácu s fotkami. To len Ng prišiel so zaujímavým nápadom.

Dalo by sa povedať, že prácu s kombinovaním jednotlivých súčastí prenechal na Instagrame. Stránka totiž využíva jednotné formátovanie pri zobrazovaní fotiek, kedy vedľa seba zobrazuje tri obrázky. Preto je dôležité na toto myslieť pri nahrávaní fotografií. Menej ale aj viac ako tri zábery totiž môžu pokaziť celý výsledok, ktorý vyzerá napríklad takto:

instagram-collages-photography-composite-ng-weijiang-9 instagram-collages-photography-composite-ng-weijiang-5 instagram-collages-photography-composite-ng-weijiang-1 instagram-collages-photography-composite-ng-weijiang-7 instagram-collages-photography-composite-ng-weijiang-2

zdroj: demilked.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Řeči o grafickém designu 2020

Aj tento rok sa uskutoční konferencia Řeči o grafickém dizajnu, ktorá prinesie zaujímavé témy a rečníkov z dizajnérskej scény. Druhé vydanie sa uskutoční na jeseň v českej metropole.
pokračovanie článku

Vizuální styl od londýnského studia DutchScot

DutchScot se sídlem v Peckhamu se pohybuje v oblasti designu a brandování – od pojmenování, reklamy, copywritingu, firemních identit, digitálního tisku až po interiérový design a další.
pokračovanie článku

Na love farieb s Color Hunt

Farebnej inšpirácie, zdá sa, nikdy nie je dosť. Dôkazom môže byť aj Color Hunt – nový portál, ktorý vám…