Instagram, ktorý vyžaduje širší uhol pohľadu

Instagram účet, ktorý vám dnes ukážeme, nie je iba o pekných fotkách. Skrýva v sebe aj zaujímavú pointu, ktorú odhalíte, až keď sa pozriete na veci s odstupom. Doslova.

Ng Weijiang je fotograf zo Singapuru, ktorý sa venuje tvorbe digitálnych koláží. Iste, nie je to nič nové, robí to kdekto. On však dáva pred Photoshopom prednosť Instagramu. Čítate dobre. Nejde pritom o to, že by platforma vydala nejakú softvérovú novinku na prácu s fotkami. To len Ng prišiel so zaujímavým nápadom.

Dalo by sa povedať, že prácu s kombinovaním jednotlivých súčastí prenechal na Instagrame. Stránka totiž využíva jednotné formátovanie pri zobrazovaní fotiek, kedy vedľa seba zobrazuje tri obrázky. Preto je dôležité na toto myslieť pri nahrávaní fotografií. Menej ale aj viac ako tri zábery totiž môžu pokaziť celý výsledok, ktorý vyzerá napríklad takto:

instagram-collages-photography-composite-ng-weijiang-9 instagram-collages-photography-composite-ng-weijiang-5 instagram-collages-photography-composite-ng-weijiang-1 instagram-collages-photography-composite-ng-weijiang-7 instagram-collages-photography-composite-ng-weijiang-2

zdroj: demilked.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Ach, tie obaly – &pizza

Tento vánoční design obalů pro americký řetězec restaurací &pizza je inspirován vánočními cukrovinkami, které jsou znázorněny abstraktním poutavým…
pokračovanie článku

Minimize UI Kit zadarmo

Toto PSD je výborný východiskový bod pre vytváranie vlastného dizajnu. Všetky prvky su vektorové.
pokračovanie článku

Birds of Prey má logo od Pentagramu

Možno ste už zaregistrovali nový film z komiksového univerza DC. Hlavnú rolu v príbehu má Harley Quinn a pokiaľ ide o identitu filmu – Pentagram.