Filter Forge – rozsiahla databáza filtrov pre Photoshop

Photoshop predstavuje nástroj, s ktorým dennodenne pracuje mnoho z nás. Ponúka množstvo nástrojov a funkcií uľahčujúcich dosiahnutie vytúženého výsledku v podobe finálneho vizuálu. Niekedy však môžete naraziť na určité limity – a práve na to sú tu pluginy a ďalšie vylepšenia. Ako Filter Forge.

Ide o plugin, ktorý vám pomôže pri tvorbe pôsobivých vizuálov za podstatne kratší čas. Knižnicu filtrov ponúka Photoshop aj v základnom režime, avšak v rámci tohto pluginu nájdete online databázu vyše 11 000 predpripravených textúr a efektov, ktoré si môžete navyše ďalej prispôsobovať.

Kompatibilita

Filter Forge funguje aj ako samostatná aplikácia, v rámci ktorej môžete jednoducho upravovať či vytvárať súbory, ktoré môžete neskôr využiť vo Photoshope či inom podporovanom programe. Plugin je kompatibilný s už spomínaným Photoshopom, SERIF PhotoPlus, Paint. NET, Jasc Paint Shop, Ulead PhotoImpact a viacerými Corel produktmi.

Výhodou pluginu je aj malá veľkosť v pomere k rozsiahlej databáze a možnostiam. Najnovšia verzia 6.0 plne podporuje 64-bit pre lepšiu rýchlosť a stabilitu.

main-window

Cena

Filter Forge je dostupný tak pre Mac ako aj pre Windows a ponúka 3 rôzne varianty – Basic, Standard a Professional. Samozrejmosťou je aj plne funkčná trial verziá, ktorú si môžete vyskúšať počas 30 dní. Viac info nájdete na oficiálnom webe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Munken Kristall prichádza na Slovensko

Štvrtý, vysoko biely odtieň radu Munken Dizajn Spoločnosť Arctic Paper predstaví 14.4.2016 horúcu novinku v portfóliu prémiových dizajnových papierov…