Filter Forge – rozsiahla databáza filtrov pre Photoshop

Photoshop predstavuje nástroj, s ktorým dennodenne pracuje mnoho z nás. Ponúka množstvo nástrojov a funkcií uľahčujúcich dosiahnutie vytúženého výsledku v podobe finálneho vizuálu. Niekedy však môžete naraziť na určité limity – a práve na to sú tu pluginy a ďalšie vylepšenia. Ako Filter Forge.

Ide o plugin, ktorý vám pomôže pri tvorbe pôsobivých vizuálov za podstatne kratší čas. Knižnicu filtrov ponúka Photoshop aj v základnom režime, avšak v rámci tohto pluginu nájdete online databázu vyše 11 000 predpripravených textúr a efektov, ktoré si môžete navyše ďalej prispôsobovať.

Kompatibilita

Filter Forge funguje aj ako samostatná aplikácia, v rámci ktorej môžete jednoducho upravovať či vytvárať súbory, ktoré môžete neskôr využiť vo Photoshope či inom podporovanom programe. Plugin je kompatibilný s už spomínaným Photoshopom, SERIF PhotoPlus, Paint. NET, Jasc Paint Shop, Ulead PhotoImpact a viacerými Corel produktmi.

Výhodou pluginu je aj malá veľkosť v pomere k rozsiahlej databáze a možnostiam. Najnovšia verzia 6.0 plne podporuje 64-bit pre lepšiu rýchlosť a stabilitu.

main-window

Cena

Filter Forge je dostupný tak pre Mac ako aj pre Windows a ponúka 3 rôzne varianty – Basic, Standard a Professional. Samozrejmosťou je aj plne funkčná trial verziá, ktorú si môžete vyskúšať počas 30 dní. Viac info nájdete na oficiálnom webe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

TypoSkript 1.3.0

Nová funkce: Ukládání vlastního nastavení (tlačítka „Vše“… byla pro zrušena). Přidaná ikona pro zobrazení on-line nápovědy v hlavním okně.…
pokračovanie článku

CMYK hracie karty? Prečo nie

Hracie karty môžu vyzerať rôzne. A nemusí ísť iba grafické stvárnenie motívov na ich predných stranách. Pozrite sa na…

Vylepšili sme rubriky PRÁCA a BAZÁR

Vylepšili sme rubriky PRÁCA a BAZÁR. K dispozícii je pridávanie a editovanie inzerátov bez nutnosti registrácie. Inzerát je platný 30 dní a nich zadávateľ…