Filter Forge – rozsiahla databáza filtrov pre Photoshop

Photoshop predstavuje nástroj, s ktorým dennodenne pracuje mnoho z nás. Ponúka množstvo nástrojov a funkcií uľahčujúcich dosiahnutie vytúženého výsledku v podobe finálneho vizuálu. Niekedy však môžete naraziť na určité limity – a práve na to sú tu pluginy a ďalšie vylepšenia. Ako Filter Forge.

Ide o plugin, ktorý vám pomôže pri tvorbe pôsobivých vizuálov za podstatne kratší čas. Knižnicu filtrov ponúka Photoshop aj v základnom režime, avšak v rámci tohto pluginu nájdete online databázu vyše 11 000 predpripravených textúr a efektov, ktoré si môžete navyše ďalej prispôsobovať.

Kompatibilita

Filter Forge funguje aj ako samostatná aplikácia, v rámci ktorej môžete jednoducho upravovať či vytvárať súbory, ktoré môžete neskôr využiť vo Photoshope či inom podporovanom programe. Plugin je kompatibilný s už spomínaným Photoshopom, SERIF PhotoPlus, Paint. NET, Jasc Paint Shop, Ulead PhotoImpact a viacerými Corel produktmi.

Výhodou pluginu je aj malá veľkosť v pomere k rozsiahlej databáze a možnostiam. Najnovšia verzia 6.0 plne podporuje 64-bit pre lepšiu rýchlosť a stabilitu.

main-window

Cena

Filter Forge je dostupný tak pre Mac ako aj pre Windows a ponúka 3 rôzne varianty – Basic, Standard a Professional. Samozrejmosťou je aj plne funkčná trial verziá, ktorú si môžete vyskúšať počas 30 dní. Viac info nájdete na oficiálnom webe.

Pridaj komentár


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Slevový kupón DTPobchod.cz

Tři nejprodávanější počítače Apple (Air 13/128, Retina 13/256 a iMac 21) o 1000 Kč levněji s kupónem na dtpobchodu.
pokračovanie článku

Set realistických pečiatok za 19 dolárov!

Dnes pre vás máme tip na set grafických prkov, ktoré sú inšpirované poštovými pečiatkami. Všetky si môžete plne…
pokračovanie článku

Inšpiratívna ilustrácia: Phil Hackett

Phil Hackett je freelance ilustrátor, ktorý pôsobí v britskom Bristole. Tvorbe ilustrácií sa venuje od roku 2007 a jeho tvorba…
pokračovanie článku

Mockup polo trička zadarmo!

Dnes pre vás máme tip na realistický mockup polo trička. Vďaka nemu môžete svoje dizajny prezentovať spôsobom, ktorý…