Deliver – jednoduché zdieľanie súborov

Deliver od Zevrix Tools vám umožní jednoduchým spôsobom zdieľať súbory a miestne siete. Ponúka automatické e-mailové notifikácie (pre vás i klienta), hot foldre, posielanie vecí na viacero cieľov a veľa ďalších funkcií.

Podporované sú aj hlavné online služby (FTP, SFTP, Google Storage, Amazon S3, WebDAV, Secure WebDAV, AFP, SMB) či podrobná história.

Ako teda zdieľať veci cez Deliver? Jednoducho ich dropnete na ikonku aplikácie a následne zvolíte destináciu. Pri verzii Deliver Express stačí súbory presunúť do príslušnej hot folder. Odtiaľ už budú automaticky odosielané na miesto určenia. „Obyčajný“ Deliver vás vyjde na 19.95 dolárov (neobmedzený počet umiestnení), expresný variant má niekoľko levelov:

Standard (do 50 destinácií) – 29,95 $
Enterprise (bez limitu) – 299,95 $

 

Čo všetko plugin ponúka:

Sledované hot folders (vo verzii Express)
Vytvorte pre svoje ciele tzv. hot priečinky a umiestnite do nich dáta, ktoré chcete poslať. Deliver Express ich odošle automaticky. Funguje ako server pre všetky externé a interné zdieľania. Bez vášho zásahu.

Automatizované e-mail notifikácie
Plugin upozorní prijímateľa na príchod novej pošty, akonáhle je zdieľanie dokončené. Vy sa tým nemusíte zaoberať. Vytvorte zoznam mailov pre každú destináciu a pridajte adresy priamo z vášho adresára. Súbory možno sťahovať automaticky kliknutím na link v doručenej správe.

Prispôsobiteľné e-mailové šablóny
V rámci šablón môžete nastaviť rôzne údaje ako napríklad názov súboru, cieľové umiestnenie, server, hyperlink pre daný súbor a mnoho iných.

Posielanie súborov na viacero miest naraz
Oba varianty aplikácie vám umožňujú posielať súbory a zložky viacerým užívateľom súčasne. V klasickom Deliver stačí zvoliť túto možnosť v Dispatcher okne. Pri Deliver Express vytvorte skupinu a súbory, ktoré chcete takýmto spôsobom poslať, vložte do tejto zložky.

Automatická kompresia a šifrovanie
Súbory a zložky je možné komprimovať vo formátoch .zip i .dmg. Taktiež môžete zadať heslo, ktorým automaticky chránite image súbory.

Tvorba PDF v nízkom rozlíšení
Pri posielaní PDF súboru, môže Deliver vytvoriť jeho RGB verziu v nízkom rozlíšení a pripojiť ju k notifikačnému mailu. Príjemca si tak môže okamžite pozrieť náhľad.

História
Vďaka nej môžete vo svojich súboroch jednoducho vyhľadávať detailné informácie o každom zdieľaní.

Jednoduchá integrácia databáz
Cieľové umiestnenia sú vďaka Deliveru ukladané ako XM“ súbory. Je ich teda možné jednoducho vytvárať a importovať do už existujúcich databáz. Rovnako môžete importovať aj históriu, ktorá je vo formáte .plist.

Nezávisle od platformy (vo verzii Express)
Deliver Express síce pracuje výlučne na Mac platforme, zdieľať dokumenty však môžete aj na akúkoľvek inú platformu. To navyše platí obojsmerne.

Integrácia s Adobe InDesign
Exportované súbory z InDesignu môžete automaticky posielať cez Deliver, vďaka integrácii s Output Factory a InPreflight Pro.

Kúpiť Deliver

Viac informácii o Deliver

Zľava na produkty Zevrix

Čitatelia DeTePe majú k dispozícii zľavový kupón na produkty od firmy Zevrix. Viac informácii tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Možnost utkat se o titul Best in Design 2022 se blíží ke konci.

Do konce přihlašování do soutěže Best in Design zbývá už jen pár dní, vyplněné přihlášky lze zaslat pouze do 28. 2. 2022. Mezinárodní soutěž pořádána pod záštitou festivalu Zlin Design Week dává šanci mladým designérům získat nejen finanční podporu pro svou tvorbu.
pokračovanie článku

Ach, tie obaly – Barbie x Coca-Cola

Že se obrovský Barbie boom přežene i oblastí obalového designu bylo zcela jasné. Nyní se svou kooperací přichází gigant Coca-Cola a představuje limitovanou edici plechovek s motivem plastové panenky Barbie.