Ach, tie obaly: ‘Oli’oli

Obal s paletou ako vystrihnutou z Grand Budapest Hotelu, šmrncnutý esenciou letoviska. To sú balenia domácich koláčov ‘Oli’oli.

Limitovaná farebnosť vychádza z peknej a kontrastnej kombinácie odtieňov. Navodzuje príjemný dojem, ktorý je podobný chvíľam, kedy si s priateľmi rozbalíte koláče – alebo sami, ak máte chuť. Jednoducho radosť. Ostatne, to je aj preklad havajského názvu značky. Uvoľnenosť a neformálnosť s trochou tej elegancie je to, čo charakterizuje výsledný pocit z obalu.

Farebnosť obalu od portugalského štúdia d’front sa pekne prelína s farbami samotných produktov a vytvára tak fungujúci dizajn. Ten je vďaka obmedzenému počtu farieb a vyráznemu vzorovanie dobre zapamätateľný.

 

zdroj: d’front.pt

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

RAŇAJKOVÉ online DIZAJN MENU

Milí fanúšikovia papiera a dizajnu, v mene spoločnosti Europapier Slovensko si Vás dovoľujem srdečne pozvať na RAŇAJKOVÉ online DIZAJN MENU, s hlavnou témou EKO INŠPIRÁCIE, papier, branding, dizajn, tlač, eko certifikáty.
pokračovanie článku

Písma z neďaleka – Greta Text

Pekné písma nevznikajú iba v štúdiách ďaleko odtiaľto. Aj v tých tuzemských tvoria talentovaní dizajnéri, ktorých projekty sa od prvotného…
pokračovanie článku

Hľadá sa grafický dizajnér

Máš GRAFICKÝ SKILL v paži? Tak nemaj v paži a pošli portfólko na juraj@popcornadvertising.sk #hladasagrafickydizajner