Ach, tie obaly – Hidden Curiosity Gin

Tento dizajn svoju pointu čiastočne skrýva. Presne podľa názvu produktu.

Etiketa má obojstrannú potlač a práve na vnútornej strane, ktorú si človek viac  všimne až neskôr, skrýva pestrú ilustráciu.

Tá pôsobií ako vzor zložený z rôznych rastlín a bylín. Vizuálne je ilustrácia inšpirovaná japonským umením, čo odkazuje na pôvod ingrediencií v tomto nápoji.

Efektný je aj kontrast medzi prednou a zadnou stranou potlače. Vonkajšia časť etikety je biela a nenápadná (ak nerátame výrazný názov značky). Naopak vnútorná hýri farbami a zaujme na prvý pohľad.

 

zdroj: packagingoftheworld.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Plumb – zápisniky od umelcov pre kreatívcov

Výrobca papierových záležitostí, Knock Knock vytvoril v spolupráci s dizajnérom Tuckerom Nicholsom a štúdiom MacFadden & Thorpe sériu zápisníkov pre všetkých…
pokračovanie článku

Kdo vyhraje papír a tisk pro svou knihu? Soutěž Book in Progress #3 zná své finalisty a láká na celodenní konferenci s výjimečnými osobnostmi české designérské špičky.

Do třetího ročníku soutěže Book in Progress, ve které je možné vyhrát papír a tisk na svůj projekt v hodnotě 300.000 Kč, se přihlásilo 50 skvělých knižních projektů z České republiky i Slovenska. Odborná porota vybrala deset nejlepších, kteří se utkají o výhru v rámci konference o knihách 29. listopadu od 10 hodin v Centru Architektury a Městského Plánování v Praze. Konferenci můžete sledovat živě na platformách Youtube nebo Facebook.
pokračovanie článku

Logokvíz V. – víťaz

Zo správnych odpovedí sme vyžrebovali jedneho štastlivca, ktorý získa knihu Super Graphic: A Visual Guide to the Comic Book Universe. Tým…