Vyhraj pantonovník s DeTePe.sk

Spúšťame súťaž o vzorkovník farieb PANTONE. A ako sa zučastniť?

Je to jednoduché. Stačí byť fanúšikom nášho portálu na facebooku, google+, twitter, odoberať náš newsletter, alebo byť registrovaný užívateľ nášho portálu.

Víťaza vyžrebujeme 30. apríla 2013 a odmeníme ho vzorkovníkom farieb PANTONE FORMULA GUIDE solid coated & solid uncoated. Držíme palce.

facebook
google+
twitter

 

ProductImage.aspx

PANTONE FORMULA GUIDE solid coated & solid uncoated
Pozostáva z dvoch vejárovitých vzorkovníkov, vytlačených na natieranom a nenatieranom papieri. Tieto nové PLUS SERIES FORMULA vzorkovníky obsahujú až 1677 priamych farieb, voči PMS systému z roku 2010 majú o 560 nových odtieňov viac. Farby sú chromaticky usporiadané. Sú identifikovateľné pomocou číselného kódu a obsahujú miešaciu receptúru. Vzorkovník obsahuje aj indikátor ColorChecker, pre kontrolu svetelných podmienok. Ku zakúpenému vzorkovníku je možné si zadarmo stiahnuť PANTONE Color Manager Software – slúži k aktualizácii priamych farieb vo vašich aplikáciách (Adobe, Quark, Corel), ináč stojí 49,- Eur. Teraz je k dispozícíí v limitovanej edícii s logom 50. výročia PANTONE, v darčekovom balení!

Vzorkovník do súťaže venovala firma ArtPan s.r.o., PANTONE distributor No – 1774

Výhercom pantonovníka sa stal…

18 comments
  1. Ahojky :-) Skvelá sútaž a mohlo by ich byť aj viac. Tak už len držím palce a prajem všetko dobré. Jeden taký vzornovník by sa celkom hodil :-)

  2. Táto internetová stránka je odsúdená na úspech… o niečom podobnom som už nejaký čas uvažoval aj ja. Je to rozhodne zaujímavý projekt. A čo sa týka sponzorov určite sa nejaký nájde. A ak by bol záujem tak po znovu spustení mojej internetovej stránky som ochotný ponúknuť napr. 40 % zľavu na grafické spracovanie inzercie či billboardu pre prípadného sponzora :-)

  3. OK… ponuka na zľavu pre sponzora platí… stačí mi dať len info na mail a pokiaľ sa nájde priestor na spoluprácu v tomto projekte nebudem proti :-)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Miniatúrne obrázky na každý deň

Umenie, či už drobné alebo veľké, je ťažké. Brooke Rothshank je človek, ktorý sa akoby vysmieva neohrabanému úsiliu o drobné…
pokračovanie článku

Arial či Helvetica? Uhádnite!

K dnešnej káve, čaju, či k limonáde vám prinášame tip na zaujímavý kvíz. Tak schválne – Arial, Helvetica alebo dokonca Myriad…