Vyhraj pantonovník s DeTePe.sk

Spúšťame súťaž o vzorkovník farieb PANTONE. A ako sa zučastniť?

Je to jednoduché. Stačí byť fanúšikom nášho portálu na facebooku, google+, twitter, odoberať náš newsletter, alebo byť registrovaný užívateľ nášho portálu.

Víťaza vyžrebujeme 30. apríla 2013 a odmeníme ho vzorkovníkom farieb PANTONE FORMULA GUIDE solid coated & solid uncoated. Držíme palce.

facebook
google+
twitter

 

ProductImage.aspx

PANTONE FORMULA GUIDE solid coated & solid uncoated
Pozostáva z dvoch vejárovitých vzorkovníkov, vytlačených na natieranom a nenatieranom papieri. Tieto nové PLUS SERIES FORMULA vzorkovníky obsahujú až 1677 priamych farieb, voči PMS systému z roku 2010 majú o 560 nových odtieňov viac. Farby sú chromaticky usporiadané. Sú identifikovateľné pomocou číselného kódu a obsahujú miešaciu receptúru. Vzorkovník obsahuje aj indikátor ColorChecker, pre kontrolu svetelných podmienok. Ku zakúpenému vzorkovníku je možné si zadarmo stiahnuť PANTONE Color Manager Software – slúži k aktualizácii priamych farieb vo vašich aplikáciách (Adobe, Quark, Corel), ináč stojí 49,- Eur. Teraz je k dispozícíí v limitovanej edícii s logom 50. výročia PANTONE, v darčekovom balení!

Vzorkovník do súťaže venovala firma ArtPan s.r.o., PANTONE distributor No – 1774

Výhercom pantonovníka sa stal…

18 comments
  1. Táto internetová stránka je odsúdená na úspech… o niečom podobnom som už nejaký čas uvažoval aj ja. Je to rozhodne zaujímavý projekt. A čo sa týka sponzorov určite sa nejaký nájde. A ak by bol záujem tak po znovu spustení mojej internetovej stránky som ochotný ponúknuť napr. 40 % zľavu na grafické spracovanie inzercie či billboardu pre prípadného sponzora :-)

Pridaj komentár


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Typografická sociálna sieť

Ste grafický dizajnér, ktorý sa rád hrá s písmenami, ale nemá dostatočné znalosti alebo čas na realizáciu vlastného písma?…
pokračovanie článku

Photoshop pluginy, ktoré šetria čas I.

Pri práci s náročným softvérom vždy poteší, ak sa človeku podarí nájsť nejakú tú skratku. Veľakrát to dokáže nielen…