Vény skicák – vtipné ilustrácie prezentujú to naj z grafického odpadu

Knižka obsahuje 90 skíc výtvorov grafika Vény. Ten je dobre známy všetkým, ktorý sledujú FB stránku s priliehavým názvom “grafický odpad”.

Véna je prototyp grafického dizajnéra kúzelníka, ktorý krotí pixely jedna radosť. V publikácii tak nájdete jeho “vydarené” grafické návrhy vo forme nákresov. Jednotlivé námety sú oddelené hláškami, ktoré sú späté s Vénovou existenciou a jeho dizajnérskym životom.

Ilustrácie zobrazené na stránkach knižky slúžia na lepšie pochopenie toho, ako Véna premýšľa a tvorí. Pri každej ilustrácii nájdete zároveň odkaz na zobrazenie finálneho počinu. A keďže predlohou tohto diela je obsah zdieľaný na sociálnej sieti, nechýbajú ani komentáre od fanúšikov grafického odpadu.

Autori dúfajú, že si Vénové výtvory fanúšikovia obľúbia aj v tejto novej podobe a možno sa z nich nejakým spôsobom stane aj zdroj inšpirácie.

Viac info o knižke Vény skicák TU.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tipy pre lepší web II.

Je super mať skvelú stránku, čo sa týka obsahu. Ešte lepšie je však mať obsahovo zaujímavú stránku s vyladeným…
pokračovanie článku

Stiahnite si Art Deco písma za 29 dolárov!

The 1920’s Art Deco Fonts Bundle obsahuje viac ako 100 fontov s rôznym vzhľadom, ktoré ale spája inšpirácia touto kultovou epochou.
pokračovanie článku

Štáty USA s vlajkami Hry o tróny

Sledujete Game of Thrones? Ak hej, mohla by sa vám táto séria vizuálov páčiť. Ich spoločným motívom je…
pokračovanie článku

InDesign tutorial 13: Nástroj barevný motiv

InDesign je výkonný nástroj, ktorý ponúka veľa možností pre zalamovanie a sadzbu dokumentov. Niekedy sa však môže zísť aj…