Underpantones – spodná bielizeň pre dizajnérov

Agentúra MARK z Kapského mesta navrhla sériu spodnej bielizne, v ktorej sa skrýva viac, než je na prvý pohľad zrejmé. Prvá veta síce môže vyznieť všelijako, no čítajte ďalej.

Dizajnéri prišli s myšlienkou skombinovať PANTONE a spodky do reálneho výstupu s dôrazom na vysokú funkcionalitu. Myslím, že sa im to celkom dobre podarilo. Koniec-koncov, čo je viac praktické než vec, ktorú má (snáď) každý z nás na sebe i pri čítaní tohto článku?

V MARKu mysleli skutočne na všetko. Okrem Underpantones je dostupná i alternatíva „Underpantytones“ pre krajšie pohlavie.

underpantones

Ak nič iné, ide o naozaj užitočný doplnok. Papierové vzorkovníky sa môžu ľahko kamsi zatúlať. Predstavte si, ako v práci zachránite deň, keď vďaka vaším spodkom bude možné zistiť, čo za modrú to klient chce. Krása.

variants

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Kaleidoskopické umenie od Douglasa Hoekzema

Miamský umelec Douglas Hoekzema, tiež známy ako Hoxxoh vytvoril neuveriteľné a úžasne vyzerajúce nástenné maľby. Vrstvil na seba rôzne…
pokračovanie článku

Papierová taška ako MockUP zadarmo

Stiahnite si zadarmo ľahko použiteľný MockUp hnedej papierovej tašky vo formáte PSD. Ďalšie diely seriálu Typotipy 1: Sans serify (9. decembra…
pokračovanie článku

Letterpress kit na doma

Pre všetkých, ktorí majú radi lettepress, máme dobrú správu. Vďaka sade od Brit+ Co si teraz môžete touto…
pokračovanie článku

Font dňa – Sancoale Slab

Dizajnér: Jeremy Dooley Vydavateľ: insigne Dátum vytvorenia: 2012