Underpantones – spodná bielizeň pre dizajnérov

Agentúra MARK z Kapského mesta navrhla sériu spodnej bielizne, v ktorej sa skrýva viac, než je na prvý pohľad zrejmé. Prvá veta síce môže vyznieť všelijako, no čítajte ďalej.

Dizajnéri prišli s myšlienkou skombinovať PANTONE a spodky do reálneho výstupu s dôrazom na vysokú funkcionalitu. Myslím, že sa im to celkom dobre podarilo. Koniec-koncov, čo je viac praktické než vec, ktorú má (snáď) každý z nás na sebe i pri čítaní tohto článku?

V MARKu mysleli skutočne na všetko. Okrem Underpantones je dostupná i alternatíva „Underpantytones“ pre krajšie pohlavie.

underpantones

Ak nič iné, ide o naozaj užitočný doplnok. Papierové vzorkovníky sa môžu ľahko kamsi zatúlať. Predstavte si, ako v práci zachránite deň, keď vďaka vaším spodkom bude možné zistiť, čo za modrú to klient chce. Krása.

variants

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Printová kampaň Sony so zamotaným nápadom

Azda sa nenájde nikto, komu sa aspoň raz nezamotal kábel na slúchadlách. Túto skúsennosť zaujímavo spracováva reklama pre…
pokračovanie článku

Fonty slovenských autorov – Outliner

Outliner je písmo navrhnuté špeciálne pre fungovanie s obrysovými líniami. Jeho základom bolo monospace písmo Monoxil (zadarmo tu), ktoré…