Stylusy Creative Intuos 2 už v predaji!

Stylusy Intuos Creative 2, o ktorých sme na DeTePe písali v čase ich predstavenia sú už dostupné aj u domácich predajcov. Ak ste teda rozmýšľali nad kúpou tohto vydareného kúsku hardvéru od Wacomu, nemusíte chodiť ďaleko.

Písacie potreby, ktoré si budú s vašim iPadom rozumieť ešte lepšie, než ich predchodca. S prítlakom, ktorý má 2048 úrovní citlivosti budete mať dokonale pod kontrolou všetko, čo na obrazovku tabletu načtrtnete či napíšete.

Pero disponuje technológiou Bluetooth 4.0, ktorým sa bude pripájať. Vymeniteľná a nabíjateľná lithium-ion batéria vydrží až 26 hodín! Súčasťou balenia je púzdro, USB kábel, náhradný hrot a nástroj na jeho výmenu.

Stylus nájdete v ponuke eshopu Software Partner.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Mockup brožúry zadarmo

Na GraphicBurger nájdete aj vydarený mockup ležatej A5 brožúry. Celá kompozícia vyzerá naozaj pôsobivo a vašej prezentácii určite pridá profesionálny dojem.
pokračovanie článku

Typografické faux pas – webinar

Poďme sa porozprávať o grafickom dizajne. Tentokrát stíhame, netlačí ma deadline. Druhý diel bude venovaný najčastejším typografickým chybám. Porozprávam o tom, ako správne graficky zalomiť aj tie najmenšie detaily.