Grafiku s nezamniteľným vzhľadom môžete vďaka vysokému rozlíeniu použiť v printe aj digitále. Čo všetko v balíku Paper Cut Creator nájdete?

V prvom rade samotný nástroj na tvorbu vizuálov v Adobe Photoshop, ale aj viacero šablón, vzorov, štetcov a efektov pre paper cut grafiku. V balíku nechýba ani 18 písiem, ktoré vhodne dopĺňajú vizuálny štýl vystrihovačiek. Aby ste si vedeli poradiť, k dispozícií je aj desiatka video návodov.

Podrobný popis a link na stiahnutie nájdete TU. Paper Cut Creator je dostupný od 20 dolárov. Ak by ste chceli v podobným štýle tvoriť lettering či inú typografiu, odporúčame aj Double Paper Cut Effect & Lettering (od 10 dolárov).

Autorom týchto pomocníkov je TVartworks, od ktorého môžete na Creative Market nájsť aj ďalšie zaujímavé produkty zamerané na typografiu či mockupy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

KREATIVNÍ GRAFIK na HPP

Společnost Sittardia s.r.o. se snaží svým zákazníkům pomáhat budovat a prodávat značku. Uplatňuje při tom individuální přístup a kreativitu střiženou…
pokračovanie článku

Ach, tie obaly – La Paletería by Alex

Paletería by Alex je podnik s řemeslným uměním v Ekvádoru. Jejich čerstvé a čistě přírodní nanuky potřebovaly super design obalu pro…