Stiahnite si mockupy magazínov v rôznom formáte

Dnes pre vás máme tip na balík náhľadových vizuálov, s ktorými môžete štýlovo prezentovať svoje dizajny časopisov, magazínov a ďalších printov.

Set obsahuje štyri rôzne formáty – A4, US Letter, štvorec a na šírku. Každý z formátov ponúka množstvo rôznych pohľadov so zábermi na obálky aj vnútro v rôznych uhloch.

Vďaka vrstvám so Smart Object je vkladanie vašich návrhov do mockupu jednoduché a je otázkou pár kliknutí. Mockupy sú naozaj detailné – zvoliť si môžete aj typ väzby, farbu strán. Nastaviť si viete aj intenzitu tieňov či špeciálne efekty tlače (zlatá fólia a pod.).

K mockupom sú k dispozícii aj textúry rôznych materiálov pre pozadia vo vysokom rozlíšení.

Okrem toho získate spolu s mockupmi aj 40 šablón pre printové dizajny, ktoré sú kompatibilné s InDesignom a Illustratorom.

Set mockupov si môžete za 29 dolárov stiahnuť TU

zdroj: MrMockup

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

InDesign tutorial: Skrytá funkce vzorníku

InDesign je výkonný nástroj, ktorý ponúka veľa možností pre zalamovanie a sadzbu dokumentov. Niekedy sa však môže zísť aj…
pokračovanie článku

Ach, tie obaly – BEBBA.ME

BEBBA.ME je nový koncept nápojů. který přichází plný osobnosti. Jeho živé barvy v kombinaci s organickým vzorem představují energii a plnost,…
pokračovanie článku

Bluwer Gin: premena vo fľaši

Gin je zložený z 15 rastlín a kvetu Klitorie ternatskej, ktorá sa vyznačuje tmavomodrou farbou. Tá inšpirovala aj branding nápoja.
pokračovanie článku

Aktualizácia Macbook Pro

Apple jemne vylepšil svoje prenosné počítače. Nové Macbooky majú odteraz rýchlejší procesor a vo 13-palcovej verzii sa objaví už…