Retušovanie fotografií na iPade – Facetune

Facetune for iPad je iPad aplikácia, s ktorou môžete intuitívne a efektne retušovať mnohé nedokonalosti ľudskej tváre či tela. Obsahuje niekoľko výkonných funkcií a nástrojov, vďaka ktorým budete môcť vyriešiť veci jednoducho a ľahko priamo na obrazovka svojho mobilného zariadenia.

facetune logoNástroje umožňujú vykonávať na fotografiách rôzne zmeny. Zdôraznenie úsmevu, vybielenie chrupu, vyhladenie pokožky či odstránenie rôznych bodiek a šmúh. Problém aplikácii nerobí ani prestavba celkovej štruktúry tváre. Samozrejme, dôležité je udržať únosnú mieru úprav.

Facetune ponúka paletu schopných nástrojov pre retuš. Pre vytrénované oko s praxou v upravovaní fotografií je výborným spôsobom, ako viditeľne zlepšiť väčšinu fotiek. Aplikovať môžete aj filtre, ktorými dodáte záberom celkom nový vzhľad. Netreba však zabudnúť – menej je viac.

Cena aplikácie je 3,59€. K dispozícii je aj verzia pre iPhone za 2,69€.

Nájdete ju tu:
iPad – https://itunes.apple.com/sk/app/facetune-for-ipad/id688831692?mt=8
iPhone – https://itunes.apple.com/sk/app/facetune/id606310581?mt=8

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Heavyweight – Heavy Talk

25. septembra,  19:00 Tonlab, Tusarova 55, Prague, Czech Republic Jan Horčík a Filip Matějíček stojí za projektem nové výrazné písmolijny Heavyweight.
pokračovanie článku

Aktualizácia MacBook Pro s Retina displejom

V stredu Apple aktualizoval niektoré modely MacBook Pro s displejom Retina. Nové konfigurácie je možné už predobjednať. U existujúcich modelov…
pokračovanie článku

Adobe CC na 2 mesiace zadarmo!

Súčasná situácia nie je pre mnohých jednoduchá a tak aj softvérový gigant pristúpil k ústretovému gestu voči študentom, ktorých výučba je pre koronavírus prerušená. Zdá sa však, že filantropia sa značke celkom zapáčila. Aktuálne si môžu bezplatné dvojmesačné predplatné aj ostatní.