Retouching Masterclass s 50% zľavou – do nedele!

Kurz, v ktorom vás profesionálny fotograf a retušér Stanislav Petera naučí svoje triky a postupy, teraz môžete získať za polovicu.

Rozsiahly tutorial vás prevedie systematickým, precíznym a komplexným postupom práce vo Photoshope. Naučí vás nielen ako používať jednotlivé nástroje a techniky, ale aj veľmi dôležitú teóriu, ktorá vám umožní pochopiť podstatu a pomôže odlíšiť sa od konkurencie.

Lektor Stanislav Petera sa výuke Photoshopu, retušovania a komponovania vizuálov venuje už desať rokov a je známy jasným a prehľadným prístupom k lektorovaniu.

Retouching Masterclass vám pomôže stať sa všestranným retušérom, ktorý si poradí s úpravami pokožky, vlasov či prostredia. Kurz však ponúka aj cenné typy pre komponovanie vizuálov, ktoré idú za hranicu reálneho sveta.

Okrem technických znalostí retuše a color gradingu vám autor kurzu vysvetlí aj dôležité veci ohľadom vizuálneho storytellingu, naučí vás zaujať divákovu pozornosť a viesť jeho zrak po vašom vizuále.

Čo všetko v masterclass nájdete?

  • 43 kapitol a viac ako 12 hodín videa
  • kompletné PSD súbory k výukovým projektom
  • 2 bonusové časti (pokročilé maskovanie a presun od retuše ku komponovaniu vizuálov)

Kurz nájdete na webe Stanislava Peteru. Ak preferujete českú verziu, nájdete ju TU – má iný názov, ale ide o totožný kurz. Cena kurzu je 99 €.

Pozrite si ukážku retuše od Stanislava Peteru:

O lektorovi

Stanislav Petera sa rýchlo dostal do povedomia môdnej a reklamnej fotografie v Českej republike vďaka svojej kreativite a nadšeniu. Jeho práce ste mohli vidieť v módnych magazínoch ako Harper’s Bazaar, Elle či Marianne. Po rokoch práce na reklamných zákazkách sa rozhodol sústrediť na osobné projekty a väčšinu času teraz venuje tvorbe vizuálov s filmovým vzhľadom a silným vnútorným príbehom.

Ako autor má za sebou pätnásť rokov skúseností, ktoré už desať rokov odovzdáva v rámci lektoringu.

Ďalšie diely seriálu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Štáty USA s vlajkami Hry o tróny

Sledujete Game of Thrones? Ak hej, mohla by sa vám táto séria vizuálov páčiť. Ich spoločným motívom je…
pokračovanie článku

Stiahnite si balík ovocných vzorov

Svieži set obsahuje okrem 12 patternov aj množstvo samostatných prvkov, ktoré môžete tiež využiť vo svojich projektoch.
pokračovanie článku

Ach, tie obaly – VIII. časť

V dnešnej dobe, kedy sme doslova zasypaní množstvom produktov, z ktorých si možno vyberať, je obal skutočne dôležitý. Ešte lepšie,…