Retouching Masterclass s 50% zľavou – do nedele!

Kurz, v ktorom vás profesionálny fotograf a retušér Stanislav Petera naučí svoje triky a postupy, teraz môžete získať za polovicu.

Rozsiahly tutorial vás prevedie systematickým, precíznym a komplexným postupom práce vo Photoshope. Naučí vás nielen ako používať jednotlivé nástroje a techniky, ale aj veľmi dôležitú teóriu, ktorá vám umožní pochopiť podstatu a pomôže odlíšiť sa od konkurencie.

Lektor Stanislav Petera sa výuke Photoshopu, retušovania a komponovania vizuálov venuje už desať rokov a je známy jasným a prehľadným prístupom k lektorovaniu.

Retouching Masterclass vám pomôže stať sa všestranným retušérom, ktorý si poradí s úpravami pokožky, vlasov či prostredia. Kurz však ponúka aj cenné typy pre komponovanie vizuálov, ktoré idú za hranicu reálneho sveta.

Okrem technických znalostí retuše a color gradingu vám autor kurzu vysvetlí aj dôležité veci ohľadom vizuálneho storytellingu, naučí vás zaujať divákovu pozornosť a viesť jeho zrak po vašom vizuále.

Čo všetko v masterclass nájdete?

  • 43 kapitol a viac ako 12 hodín videa
  • kompletné PSD súbory k výukovým projektom
  • 2 bonusové časti (pokročilé maskovanie a presun od retuše ku komponovaniu vizuálov)

Kurz nájdete na webe Stanislava Peteru. Ak preferujete českú verziu, nájdete ju TU – má iný názov, ale ide o totožný kurz. Cena kurzu je 99 €.

Pozrite si ukážku retuše od Stanislava Peteru:

O lektorovi

Stanislav Petera sa rýchlo dostal do povedomia môdnej a reklamnej fotografie v Českej republike vďaka svojej kreativite a nadšeniu. Jeho práce ste mohli vidieť v módnych magazínoch ako Harper’s Bazaar, Elle či Marianne. Po rokoch práce na reklamných zákazkách sa rozhodol sústrediť na osobné projekty a väčšinu času teraz venuje tvorbe vizuálov s filmovým vzhľadom a silným vnútorným príbehom.

Ako autor má za sebou pätnásť rokov skúseností, ktoré už desať rokov odovzdáva v rámci lektoringu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Čím nevoňajú čítačky kníh

Mohol by som jednoducho napísať: „papierom a tlačou“, a bolo by. Lenže by to nebola celá pravda i keď práve papier…
pokračovanie článku

Knižný tip: Naučte sa Umenie kaligrafie

Fascinuje vás umenie tvorby dekoratívnych písiem? Máme pre vás super tip na knihu. A s blížiacimi sa Vianocami možno aj…
pokračovanie článku

LETNÝ PRIESKUM 2013

Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave pozýva na verejnú prezentáciu semestrálnych prác študentov „LETNÝ PRIESKUM 2013“. V dňoch 10. –…
pokračovanie článku

Zlatá stuha pozná víťazov ročníka 2020

V 28. ročníku prestížnej ceny za najlepšie knihy pre deti a mládež tento rok súťažilo viac než 180 publikácií. Ktoré z nich zvíťazili?