Readymag – jednoduchý a výkonný digital publishing

Ak ste si niekedy kládli otázku, či existuje nejaké jednoduché riešenie pre digital publishing, možno pre vás máme odpoveď. Bez (takmer) žiadnych technických znalostí a schopností, dokážete vytvoriť prezentácie, microsity ale najmä online magazíny. To všetko v rámci vášho browseru. Dámy a páni – Readymag.

Táto digital publishing platforma bola vytvorená s cieľom urobiť z distribúcie akéhokoľvek digitálneho obsahu s určitým posolstvom jednoduchý a príjemný zážitok. Jediné (alebo skoro jediné), čo potrebujete je mať ten obsah a predstavu o tom, ako by mal na webe vyzerať. Zvyšok by potom nemal predstavovať väčší problém. Zopár klasických úkonov a je to :).

Softvér sa nechal inšpirovať do veľkej miery spôsobom, akým funguje print. Celý layout máte teda pevne v rukách – tvorba stĺpcov a okrajov, ich počet a distribuovanie na strane. Užitočné je aj prepojenie YoutubeVimeo účtov. Máte tak vždy poruke všetky svoje videá. Pre prípad, že by ste ich v magu chceli použiť. Funkcií je v Readymag naozaj dostatok, a ak ste nikdy nič podobné nerobili – určite sa nájdu i takíto užívatelia – môže sa to zdať trošku neprehľadné. Avšak iba na chvíľu.

Čo sa týka ceny, aplikácia je bezplatná, pokiaľ chcete vytvoriť jednu publikáciu. Stačí sa registrovať. Publikovanie je už čosi iné. Potrebujete Publisher account, ktorý vychádza na 24 dolárov mesačne. Výhodou je, že keď už ste raz v službe registrovaný, môžete publikovať toľko, koľko chcete.

Je to malý ale výkonný nástroj. Možno aj preto je vhodné mať výkonnejší stroj a updateovaný prehliadač. Inak sa môže vyskytnúť mierna námraza, či chyby v zobrazovaní vašej publikácie.

Viac si pozrite v deme

 

Chcete si Readymag vyskúšať? Nech sa páči.

 

zdroj: creativebloq.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Focus stacking

Makro fotografia je krásna vec. Umožňuje nám vnímať tvary a štruktúry tých najdrobnejších predmetov, pozrieť sa do tváre hmyzu…
pokračovanie článku

Barberian (koncept)

Dlouhé vousy, pánské culíčky a copy neustále nabírají na popularitě i mimo hipstery a metalové hudební subkultury. Úředníci v bílých košilích, podnikatelé,…