Passfolio – originálne portfólio, ktoré vám môže získať job

Zaujímavý spôsob ako sa uchádzať o prácu si vymyslela Miruna Macri. Svoje portfólio sa rozhodla poňať ako cestovný doklad. Pri hľadaní nového zamestnania neponechala nič na náhodu – svoj pas akoby náhodou stratila vo viacerých agentúrach v New Yorku. V tomto prípade snáď nevadí, že išlo o kópie.

Pas pomáha človeku dostať sa do krajín, kde je ešte stále potrebné pre prijatie mať tento doklad. Miruna teda dúfa, že jej pasové portfólio otvorí dvere k pracovnému pohovoru v niektorej z agentúr. Ako teda koncept kreatívnej dizajnérky vyzerá?

43

Sekcia s osobnými údajmi je vlastne stručným životopisom, ktorý obsahuje všetky podstatné informácie. Príklady Miruninej práce možno nájsť na stránkach pasu ako jednotlivé víza. Celkovo „sfalšovala“ svoj pas Miruna vyše dvadsaťkrát. Detailne si môžete v pase zalistovať prostredníctvom videa:

 

zdroj: mirunamacri.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Hledáme grafika/grafičku

Pro naše společnosti – HB Media s.r.o., 3D consulting s.r.o. – PRINTSTORE hledáme zkušeného a spolehlivého grafika/grafičku.
pokračovanie článku

Postavte si vlastnú PANTONE knižnicu!

PANTONE netreba nijako zvlášť predstavovať. Svetový líder pokiaľ ide o farby, vzorkovníky a veci s nimi spojené, však inšpiruje aj v mnohých…