Pantone hotel plný farieb

Vynikajúcim príkladom komerčnej architektúry a designu je PANTONE HOTEL, ktorý stojí v belgickom Bruseli a hýri farbami široko ďaleko. Tento hotel zdôrazňuje štýl spomenutej metropoly, ktorá je typickou pre svoje informačné a komunikačné technológie a je to veľmi farebné a živé mesto…

Hotel je centrálne umiestnený len pár krokov od Avenoue Lousie, známej nákupnej a obchodnej štvrti. Je moderného dizajnu a pritiahne zrak všetkých okoloidúcich. Jeho návrhármi sú belgický dizajnér interiérov Michel Penneman a belgický architekt Olivier Hannaert. Hotel má sedem podlaží, ktoré sú osvietené rôznými farebnými paletami s výraznými odtieňami. Farby sú miestami žiarivé, inde tlmené. Hotelové izby sú malými umeleckými dielami a biele steny sú vhodnými plochami pre umiestnenie pestrých farieb. Miestnosti sú tiež vybavené fotografickými inštaláciami od slávneho belgického fotografa Victora Levy. Tie doplňujú jedinečnú atmosféru každej izby. K dispozícii je celkovo 59 izieb a 7 apartmánov, zasadacie miestnosti a strešná terasa.

Každá z 59 klimatizovaných izieb v hoteli, má jednu zo siedmych farebných atmosfér, korunovanú plátnami belgického fotografa Victora Levy. Hosť hotela si tak môže vybrať izbu podľa svojej obľúbenej farby, alebo zvoliť farebnosť, ktorá bude najlepšie zodpovedať jeho aktuálnemu emocionálnemu rozpoloženiu. Izby sú vybavené dizajnovým nábytkom, plochou LCD obrazovkou a ponúka zadarmo aj Wi-Fi.

V Pantone hoteli je v predaji ucelená kolekcia všetkých predmetov z Pantone Universe, pre nerozhodných milovníkov farebného dizajnu sú tu k dispozícii konzultanti farieb. Ak by snáď hostí jasavé farby omrzeli, má hotel ešte jedno kúzlo – úžasný výhľad na Brusel. 

pantone-hotel-14 pantone-hotel-13 pantone-hotel-12 pantone-hotel-11 pantone-hotel-10 pantone-hotel-09 pantone-hotel-08 pantone-hotel-07 pantone-hotel-06 pantone-hotel-05 pantone-hotel-04 pantone-hotel-03 pantone-hotel-01 pantone-hotel-15

Zdroj: pantonehotel.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dajte si pauzu s typografickými hrami

Dnes pre vás máme tip na dvojicu nových hier / kvízov, ktoré nájdete na webe I Love Typography. Podľa názvu portálu už asi tušíte, na akú tému tieto zábavky budú.
pokračovanie článku

MockUP vínovej fľaše za 4 doláre!

Na portáli Graphicriver nájdete aktuálne napríklad aj tento mockup vínovej fľaše. Na výber máte tri verzie skla –…