Minimalistické ilustrácie, ktoré zaujmú na prvý pohľad

Dnes pre vás máme trochu minimalizmu. Jeremy Booth z Louisville v Kentucky je grafický dizajnér, ktorý sa venuje najmä ilustrácii. Na konte má práce pre značky ako Amazon, MetaLab, Samsung či mnohé ďalšie. Ak Jeremy nepracuje na projekte pre niektorého zo svojich klientov, s chuťou vytvára vlastné. Pozrite sa na jeho diela.

Všetky spája jednotný štýl, charakteristický pre Boothove ilustrácie. Limitovaný výber farieb, ktoré namiešava v palete a minimalistický flat vizuál. To sú dva hlavné prvky, na ktorých tieto podmanivé obrazy stoja. Pozrite sa na pár ukážok z jeho tvorby.

a-writer-a-hero-work-inspired-by-a-world-where-nazi-germany-reigns-supreme bar-maid-this-piece-is-a-tribute-to-the-roaring-twenties-and-the-show-peaky-blinders pit-stop-desert-inspired-illustration swimming-vibes-west-coast-inspired-illustration santa-monica-a-day-at-the-pool

Ak sa vám diela Jeremyho Bootha páčia, určite si nenechajte ujsť aj viac z jeho ilustrátorskej tvorby – napríklad na jeho webe.

 

zdroj: weandthecolor.com

 jeremy-booth.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Two Stories vytváří živou značku na podporu udržitelnosti v podnikání

Jen zlomek odvětví ekonomiky byl ovlivněn pandemií více než živé události. Průmysl však bojuje novými iniciativami. Například nedávno se sešlo 12 agentur pro pořádání akcí, aby založili Isla – organizaci na podporu environmentální udržitelnosti v podnikání. A designové studio Two Stories vytvořilo vizuální jazyk a webdesign, který má pomoct projekt rozběhnout.
pokračovanie článku

Najkrajšia obrazová kniha na papieroch PERGRAPHICA

TERMÍN uzávierky súťaže Najkrajšia OBRAZOVÁ KNIHA na papieroch PERGRAPHICA® sa predlžuje do 14.10.2022. Získaj dizajnový papier PERGRAPHICA® a prostriedky na tlač publikácie v celkovej hodnote 2.000 €!