Minimalistické ilustrácie, ktoré zaujmú na prvý pohľad

Dnes pre vás máme trochu minimalizmu. Jeremy Booth z Louisville v Kentucky je grafický dizajnér, ktorý sa venuje najmä ilustrácii. Na konte má práce pre značky ako Amazon, MetaLab, Samsung či mnohé ďalšie. Ak Jeremy nepracuje na projekte pre niektorého zo svojich klientov, s chuťou vytvára vlastné. Pozrite sa na jeho diela.

Všetky spája jednotný štýl, charakteristický pre Boothove ilustrácie. Limitovaný výber farieb, ktoré namiešava v palete a minimalistický flat vizuál. To sú dva hlavné prvky, na ktorých tieto podmanivé obrazy stoja. Pozrite sa na pár ukážok z jeho tvorby.

a-writer-a-hero-work-inspired-by-a-world-where-nazi-germany-reigns-supreme bar-maid-this-piece-is-a-tribute-to-the-roaring-twenties-and-the-show-peaky-blinders pit-stop-desert-inspired-illustration swimming-vibes-west-coast-inspired-illustration santa-monica-a-day-at-the-pool

Ak sa vám diela Jeremyho Bootha páčia, určite si nenechajte ujsť aj viac z jeho ilustrátorskej tvorby – napríklad na jeho webe.

 

zdroj: weandthecolor.com

 jeremy-booth.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

PANTONE predpovedá farby na rok 2019

Spoločnosť nedávno priniesla svoju predpoveď trendov vo farbách pre jar a leto 2019. Pozrite sa zblízka na farby, ktoré…