Miniatúrne obrázky na každý deň

Umenie, či už drobné alebo veľké, je ťažké. Brooke Rothshank je človek, ktorý sa akoby vysmieva neohrabanému úsiliu o drobné umenie. Rothshank denno denne prispieva na svoj Instagram, drobnými miniatúrami obrázkov od výmyslu sveta. Od Spidermana až po úplne banálne veci. Toľko drobných vecí a k tomu tak málo času….

Brooke používa akvarel, olej, akryl a vaječné temperové farby. Jeho výtvarné diela boli predstavené na Chicagskej Medzinárodnej výstave Miniatúr a v múzeu Andyho Warhola. Kreslil aj detskú knižku pre Herald Press, a v súčasnej dobe pracuje na štvrtom ilustračnom projekte.

Väčšina z miniatúrnych obrazov, sú maľované olejom na ivorine. Obrazy sú menšie ako 2,5 x 2,5 palca. Každý kus je maľovaný s použitím vrstvenej maliarskej techniky.

Každý deň Rothshank Brooke odhaľuje malý obrázok na jeho Instagrame, predstavujúce zvieratá, predmety každodennej potreby, nie väčšie ako falanga potravinových zásobníkov . Tu je výber tejto mravenčej práce.

brooke-rothshank93 – kópia dailyminiature-4-900x900 dailyminiature-3-900x900 brooke-rothshank128 dailyminiature-1-900x900 brooke-rothshank58 – kópia brooke-rothshank23

Zdroj: fubiz.net, demilked.com, sortra.com, rothshank.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Mockup polepu dodávky zadarmo!

Dnes pre vás máme tip na vcelku nevšedný mockup. S jeho pomocou môžete prezentovať svojer dizajny z oblasti polepu vozidiel.
pokračovanie článku

Video: Príbeh Adobe Illustrator

Illustrator tento rok oslavuje významné jubileum. Presne pred 30 rokmi ho totiž prvýkrát predstavili verejnosti. Pozrite si jeho…
pokračovanie článku

Ach, tie obaly – Machiyenga

Machiyenga je prémiová čokoláda z Cuzca v Peru, ktorej výrobcovia vyznávajú filozofiu bean-to-bar. Názov produktu je inšpirovaný starobylou domorodou komunitou,…
pokračovanie článku

Adobe CC pre študentov zadarmo!

Adobe počas korona epidémie sprístupnil svoje študentské licencie bezplatne. Chce tak pomôcť mladým tvorcom, ktorí sa ocitli v izolácii.