Miniatúrne obrázky na každý deň

Umenie, či už drobné alebo veľké, je ťažké. Brooke Rothshank je človek, ktorý sa akoby vysmieva neohrabanému úsiliu o drobné umenie. Rothshank denno denne prispieva na svoj Instagram, drobnými miniatúrami obrázkov od výmyslu sveta. Od Spidermana až po úplne banálne veci. Toľko drobných vecí a k tomu tak málo času….

Brooke používa akvarel, olej, akryl a vaječné temperové farby. Jeho výtvarné diela boli predstavené na Chicagskej Medzinárodnej výstave Miniatúr a v múzeu Andyho Warhola. Kreslil aj detskú knižku pre Herald Press, a v súčasnej dobe pracuje na štvrtom ilustračnom projekte.

Väčšina z miniatúrnych obrazov, sú maľované olejom na ivorine. Obrazy sú menšie ako 2,5 x 2,5 palca. Každý kus je maľovaný s použitím vrstvenej maliarskej techniky.

Každý deň Rothshank Brooke odhaľuje malý obrázok na jeho Instagrame, predstavujúce zvieratá, predmety každodennej potreby, nie väčšie ako falanga potravinových zásobníkov . Tu je výber tejto mravenčej práce.

brooke-rothshank93 – kópia dailyminiature-4-900x900 dailyminiature-3-900x900 brooke-rothshank128 dailyminiature-1-900x900 brooke-rothshank58 – kópia brooke-rothshank23

Zdroj: fubiz.net, demilked.com, sortra.com, rothshank.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Logo? Až na posledním místě

Představte si, že plujete na otevřeném moři a v dálce vidíte podivně blikající světlo. Nerozumíte mu a po chvíli ho začnete ignorovat.…
pokračovanie článku

October Big Bundle iba za 39 dolárov!

Október je pomaly ale isto v polovici a my pre vás máme tip October Big Bundle. Môžete ho nájsť na…