Máte na stole poriadok? Pozrite si milú flat infografiku.

Dnes sme sa s vami rozhodli podeliť o projekt Lorisa F. Alessandriu z Behance. Svoju prácu nazval celkom príhodne – My Desk. Zvečnil v nej totiž svoj pracovný stôl, presnejšie veci, ktoré sa na ňom nachádzajú. V peknom flat dizajne.

Vizuál je zároveň akoby infografikou, ktorá nám prehľadne hovorí zaujímavosti o Lorisovom pracovisku. Okrem počtu vecí, ktoré na jeho stole ležia, sa taliansky dizajnér pokúsil v percentách vyjadriť ich užitočnosť. Samozrejme, čísla sú to skôr orientačné. Koniec-koncov celý projekt je skôr voľnočasová záležitosť autora a nie seriózny výskum relevantnosti predmetov na pracovnej ploche.

Nechýba ani vtipný element matky autora, ktorá má na „poriadok“ na stole mierne odlišný názor. Po vzájomnej konfrontácii oboch postojov, kde nájdete aj krátky vtipný dialóg, nasleduje riešenie. A tým je kompromis. Veď posúďte sami.

1cb5d5d545665f2c4dc3cf3df512b0d0 aa54f5ef3eae0d3c2ce613fe7ae9f39c ed3c0e7535e9270fab59c701449ecb4b

Pre mňa osobne je sympatické, že sa projekt dočkal printového výstupu. Na papieri totiž vyzerá fakt dobre.

zdroj: behance.net/lorisalessandria

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Font dňa – Ekster

zľava 80% do 19. decembra
pokračovanie článku

Ach, tie obaly – Madies

Madies je mexická značka zaměřená na zdravé a přírodní občerstvení. Společnost vyrábí křupavé ovocné svačinky bez jakýchkoliv konzervačních látek.
pokračovanie článku

Raňajkové Dizajn MENU – Europapier Slovensko

Spoločnosť Europapier Slovensko si Vás dovoľuje spolu s partnermi srdečne pozvať na raňajky plné čerstvých noviniek a vizuálnych lahôdok z oblasti reklamy, marketingu,…