Máte na stole poriadok? Pozrite si milú flat infografiku.

Dnes sme sa s vami rozhodli podeliť o projekt Lorisa F. Alessandriu z Behance. Svoju prácu nazval celkom príhodne – My Desk. Zvečnil v nej totiž svoj pracovný stôl, presnejšie veci, ktoré sa na ňom nachádzajú. V peknom flat dizajne.

Vizuál je zároveň akoby infografikou, ktorá nám prehľadne hovorí zaujímavosti o Lorisovom pracovisku. Okrem počtu vecí, ktoré na jeho stole ležia, sa taliansky dizajnér pokúsil v percentách vyjadriť ich užitočnosť. Samozrejme, čísla sú to skôr orientačné. Koniec-koncov celý projekt je skôr voľnočasová záležitosť autora a nie seriózny výskum relevantnosti predmetov na pracovnej ploche.

Nechýba ani vtipný element matky autora, ktorá má na „poriadok“ na stole mierne odlišný názor. Po vzájomnej konfrontácii oboch postojov, kde nájdete aj krátky vtipný dialóg, nasleduje riešenie. A tým je kompromis. Veď posúďte sami.

1cb5d5d545665f2c4dc3cf3df512b0d0 aa54f5ef3eae0d3c2ce613fe7ae9f39c ed3c0e7535e9270fab59c701449ecb4b

Pre mňa osobne je sympatické, že sa projekt dočkal printového výstupu. Na papieri totiž vyzerá fakt dobre.

zdroj: behance.net/lorisalessandria

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Sada papierových textúr zadarmo!

Na Graphic Burger aktuálne nájdete aj set papierových textúr, vďaka ktorému môžete svojim projektom dodať realistický opotrebovaný vzhľad.
pokračovanie článku

Font dňa – Karu

zľava 80% do 1. júla
pokračovanie článku

Písma roku 2014 I.

The Next Web dal dohromady prehľad toho, čo zaujímavé vzniklo v oblasti typografie a medzi jednotlivými písmami možno nájsť aj…
pokračovanie článku

Rozsiahly Coffee Branding & Packages Mock Up za 29$!

Na portáli Creative Market aktuálne môžete nájsť aj skutočne pestrý balík mock-upov s tematikou kávy a obalového dizajnu. S ich pomocou môžete…
pokračovanie článku

Noc online marketingu II.

11. marec, 19:00 – 23:00 Connect Coworking, CVERNOVKA, Páričkova 18, 3. poschodie, 821 08 Bratislava