Kvalitné wordpress témy v lifetime licencii – 80% zľava!

WordPress predstavuje funkčnú a skvele prispôsobiteľnú platformu, s ktorou je možné vytvoriť prakticky akýkoľvek typ webovej stránky. Od osobného portfólia až k e-shopu. Navyše, aktuálne je tu zaujímavá možnosť, ako získať profi témy – iba za 69 dolárov. Na celý život, do konca sveta.Skupina Tesla Themes je autorom mnohých WordPress tém, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a prémiovým vizuálom. Doteraz sa im podarilo vytvoriť vyše 25 kúskov, a nové pribúdajú každý mesiac. Takže za jednorazovú platbu získate prístup k neustále sa rozrastajúcej databáze kvalitných tém.

Vulcano-WordPress-Theme-slide1 Shape-slide-2 Tesla-slide3 729x490-0

Spolu so samotnými témami získate aj HTML dokumentáciu s návodmi, pluginmi a takisto prispôsobiteľné PSD témy. Samozrejmosťou je používateľská podpora. Nemusíte sa teda báť, že nastane situácia typu: mám skvelú tému a neviem s ňou pohnúť.

Výhodná ponuka s 80% zľavou na kolekciu z dielne Tesla Themes platí do konca septembra. Netreba teda veľmi váhať! :) Viac o tejto šikovnej skupine nájdete na ich webe. A tu je link, kde môžete získať doživotný prístup k témam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

The making of Nina

Už zajtra má svetovú premiéru krátky animovaný film Nina od slovenských Ové Pictures. Niečo zo zákulisia (jej) takmer…
pokračovanie článku

iPad Pro – kreatívne a produktívne

Chcete sa dozvedieť o nových kreatívnych možnostiach tvorby digitálneho obsahu? Nenechajte si ujsť skvelú príležitosť stretnúť sa uznávanými odborníkmi.