Kvalitné wordpress témy v lifetime licencii – 80% zľava!

WordPress predstavuje funkčnú a skvele prispôsobiteľnú platformu, s ktorou je možné vytvoriť prakticky akýkoľvek typ webovej stránky. Od osobného portfólia až k e-shopu. Navyše, aktuálne je tu zaujímavá možnosť, ako získať profi témy – iba za 69 dolárov. Na celý život, do konca sveta.Skupina Tesla Themes je autorom mnohých WordPress tém, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a prémiovým vizuálom. Doteraz sa im podarilo vytvoriť vyše 25 kúskov, a nové pribúdajú každý mesiac. Takže za jednorazovú platbu získate prístup k neustále sa rozrastajúcej databáze kvalitných tém.

Vulcano-WordPress-Theme-slide1 Shape-slide-2 Tesla-slide3 729x490-0

Spolu so samotnými témami získate aj HTML dokumentáciu s návodmi, pluginmi a takisto prispôsobiteľné PSD témy. Samozrejmosťou je používateľská podpora. Nemusíte sa teda báť, že nastane situácia typu: mám skvelú tému a neviem s ňou pohnúť.

Výhodná ponuka s 80% zľavou na kolekciu z dielne Tesla Themes platí do konca septembra. Netreba teda veľmi váhať! :) Viac o tejto šikovnej skupine nájdete na ich webe. A tu je link, kde môžete získať doživotný prístup k témam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Rozprávková kniha Mimi & Líza získala prestížne ocenenie na Taiwane

V piatok 17. apríla sa v hlavnom meste Taiwanu uskutočnil slávnostný ceremoniál odovzdávania prestížnych literárnych cien za detskú tvorbu „Najkrajšia detská kniha roka 2020“. Ocenenie získala aj slovenská rozprávková knižka Mimi & Líza, o ktorej preklad do čínštiny sa postarala Chen Liang Podstavek a vydalo ju vydavateľstvo SACCA Publishing Company.