Komenty z Facebooku ako jedna veľká ilustrácia

cover1 800x543 - Komenty z Facebooku ako jedna veľká ilustrácia

Dosiahnutie určitého míľniku na Facebook fanstránke je vždy dôvodom na radosť. O to viac, ak je to číslo pekne okrúhle. Napríklad takých sto tisíc fanúšikov britskej pobočky Volva. To už treba osláviť. Pozrite sa, ako sa divízia švédskej automobilky svojim priaznivcom poďakovala.

Britské Volvo teda oslovilo Matta Johnstona, ktorý preň vytvoril jedinečnú ilustráciu. Jedinečnú v tom, že šlo o kúsok inšpirovaný komentármi fanúšikov z facebookového profilu automobilky. Ich úlohou bolo napísať čosi na tému 100 dôvodov prečo milujem Volvo. Johnston následne jednotlivé príspevky zvizualizoval do podoby jedného artworku.

V rámci projektu vytvoril symbolickú stovku kresieb, ktoré neskôr spojil do jedného kúsku. Kresleniu sa venoval priamo v britskom Volve: Mojim zámerom bolo vytvoriť ilustráciu, kde si budú môcť ľudia všimnúť malé detaily a skúmať rozličné nápady.“ Ako dodáva, dúfa, že je z jeho práce cítiť aj určitá dávka hravosti.

Pozrite si video o tomto zaujímavom výtvore a ak sa vám páči, určite navštívte aj Mattovo portfólio, kde nájdete viacero jeho prác.

zdroj: creativebloq.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
monotype.ong  - Písma od Monotype v super predplatnom
pokračovanie článku

Písma od Monotype v super predplatnom

Monotype Library Subscription, o ktorom sme už v minulosti písali, je stále k dispozícii. Zaujímavý model predplatného vám umožňuje mať prístup…
223807 380x220 - Font dňa – Tuna
pokračovanie článku

Font dňa – Tuna

zľava 50% do 24. februára
64cecd55b5aa47099b17aaf79b731299 380x220 - Týden designu ve Zlíně podruhé
pokračovanie článku

Týden designu ve Zlíně podruhé

Jaro bude ve Zlíně znovu patřit designu. Od 25. dubna do 1. května 2016 se uskuteční druhý ročník ZLIN DESIGN…