Komenty z Facebooku ako jedna veľká ilustrácia

Dosiahnutie určitého míľniku na Facebook fanstránke je vždy dôvodom na radosť. O to viac, ak je to číslo pekne okrúhle. Napríklad takých sto tisíc fanúšikov britskej pobočky Volva. To už treba osláviť. Pozrite sa, ako sa divízia švédskej automobilky svojim priaznivcom poďakovala.

Britské Volvo teda oslovilo Matta Johnstona, ktorý preň vytvoril jedinečnú ilustráciu. Jedinečnú v tom, že šlo o kúsok inšpirovaný komentármi fanúšikov z facebookového profilu automobilky. Ich úlohou bolo napísať čosi na tému 100 dôvodov prečo milujem Volvo. Johnston následne jednotlivé príspevky zvizualizoval do podoby jedného artworku.

V rámci projektu vytvoril symbolickú stovku kresieb, ktoré neskôr spojil do jedného kúsku. Kresleniu sa venoval priamo v britskom Volve: Mojim zámerom bolo vytvoriť ilustráciu, kde si budú môcť ľudia všimnúť malé detaily a skúmať rozličné nápady.“ Ako dodáva, dúfa, že je z jeho práce cítiť aj určitá dávka hravosti.

Pozrite si video o tomto zaujímavom výtvore a ak sa vám páči, určite navštívte aj Mattovo portfólio, kde nájdete viacero jeho prác.

zdroj: creativebloq.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

InDesign tip 3: Klávesa ALT

InDesign je výkonný nástroj, ktorý ponúka veľa možností pre zalamovanie a sadzbu dokumentov. Niekedy sa však môže zísť aj…