Gmund predstavuje novú produktovú radu papiera Used

Nemecký výrobca papierov prináša zaujímavý ekologický papier vhodný pre rôzne výstupy a príležitosti.

Gmund Used je – ako už jeho názov naznačuje – vyrobený z použitého materiálu pomocou procesu, ktorý z neho opäť robí vysokokvalitný dizajnový papier s maximálnym spätným ziskom vlákien.

Produktová rada Gmund Used ponúka celkovo 10 zaujímavých farieb, kde si môžete vybrať, či už hľadáte žiarivé alebo tlmené odtiene. Všetky papiere sú dostupné v gramáži 300 g/m2. Papiere majú certifikáciu FSC® certified (FSC-C006462). Papiere sú vhodné pre nasledovné tlačové postupy a techniky:

Gmund Used sú ideálne pre obalový dizajn, tašky, visačky ale aj brožúry, zakladače a ďalšie tlačové médiá. S výberom a ďalšími detailmi vám radi poradia vo vach.print, kde majú k dispozícii celú škálu kreatívnych papierov Gmund, ale aj od ďalších výrobcov ako Favini, Fedrigoni, Arjowiggins, G . F Smith, Mohawk, Artic Papers, Mondi, a mnoho iných.

Zistite viac na webe vach.print a svadobnetlacoviny.sk

Chcete vedieť o nových druhoch papiera a technológiách? Sledujte náše novinky na webe, facebooku, instagrame alebo odoberajte newsletter.

zdroj: Gmund

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Bokeh Effect pre Photoshop za 5 dolárov!

Dnes pre vás máme zaujímavý tip na Photoshop efekt, s ktorým pridáte vašim fotkám profesionálny vzhľad s pôsobivým rozostrením.
pokračovanie článku

Zaujímavé logo inšpirácie

Tvorba loga patrí k najnáročnejším, no zároveň najzaujímavejším oblastiam grafického dizajnu. Vytvoriť nápaditý a pritom dobre zrozumiteľný symbol, ktorý bude…