Design thinking process

Večerná škola Connect: Design thinking process

12. máj, 18:00 – 21:00
Connect Coworking, CVERNOVKA, Páričkova 18, 3. poschodie, 821 08 Bratislava


OBSAH:
Ako vytvoriť produkt na mieru zákazníkovi?
Ako zvýšiť šancu, že zákazník náš produkt prijme?

Design thinking process je koncept vytvárania inovatívnych produktov ušitých na mieru konečným zákazníkom. Zvyšuje šancu na úspech a lepšie prijatie nového produktu budúcimi zákazníkmi.

Na tomto workshope si ukážeme ako vyzerá celý proces tvorby v rámci design thinkingu. Na praktických ukážkach si prejdeme jeho jednotlivými fázami. Priamo na workshope vytvoríme jednoduchý produkt ušítý na mieru zákazníkovi.

LEKTOR:
Vlado Vaco Vaculík už stihol za svoj život rozbehnúť aj domrviť viacero projektov… Na každom z nich sa veľa naučil a momentálne tieto vedomosti a skúsenosti odovzdáva ďalej. Medzi jeho projekty patrí aj Connect, kde pomáha začínajúcim podnikateľom dotvárať ich produkty a rozbehnúť podnikanie. Patrí k ľuďom, ktorí majú na každý problém desať riešení.

V rámci svojho podnikania a mentoringov hľadá čo najjednoduchšie a najefektívnejšie cesty ako uspieť s produktom na tomto presýtenom trhu. Vďaka moderným metódam tvorenia a overovania produktov pred tým než ich reálne dostaneme na trh, dokážeme ušetriť veľa zbytočne vynaloženého času a finančných prostriedkov. S Vladom sa budete učiť už budúci utorok.

CENA LÍSTKA:
Regular: 49 €
Connect member: 39 €

Získať lístky

Kapacita workshopu je obmedzená na 15 účastníkov.

www.facebook.com/events/871924879539212/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

5 najčastejších chýb pri tvorbe loga

Záleží vám na kvalitnom logu vašej značky? Prečítajte si o najčastejších chybách, ktorých sa dopúšťajú grafický dizajnéri pri ich…
pokračovanie článku

Obraz bez odrazu: printová kampaň Samsungu

Výrobca televízorov v novej sérii printov prezentuje svoju antireflexnú technológiu, ktorou sú vybavené QLED televízory značky.