Ako vyťažiť maximum z Adwords

5. november 2014 o 17:00
CVERNOVKA, Páričkova 18, 3. poschodie, 821 08 Bratislava

Ako založiť AdWords kampane, z ktorých vyťažíte maximum?


Veronika Janovičová vás detailne naučí jednotlivé nástroje Google Adwords, stratégie a tiež kompletnú prípravu kvalitnej kampane.

Veronika sa venuje Google Adwords už 4 roky a má za sebou skúsenosti s desiatkami klientov. Pracovala na veľkých medzinárodných kampaniach, ale aj malých slovenských klientoch. Veľkú časť jej skúsenosti tvorí práca s e-commerce klientmi. Najviac ju bavia výzvy. Rada spravuje kampane klientov, ktorí sú niečim odlišní.

Workshop bude o tom ako založiť kvalitnú kampaň. Prejdeme si v ňom veľmi prakticky potrebné nástroje. Naučíme sa vytvoriť správne stratégiu, vybrať kľúčové slová a vytvoriť k nim odkazy.

Nezabudnite si doniesť zo sebou počítač.

Každý účastník dostane pre svoje kampane 150,- euro kredit na Google ;)

Získať lístky

www.facebook.com/events/731328843587024/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Nový rodinný animovaný seriál Chochmesovci

Už ste počuli o rodinke Chochmesovcov? Sú vtipní, trochu excentrickí a nikdy sa nenudia. Predovšetkým však ľudí naučia všetko o slušnom…
pokračovanie článku

Antalis spustil web o kreatívnych materiáloch

Na portáli nájdete zaujímavé aj užitočné info k materiálom, ktoré možno využívať pri práci na kreatívnych projektov z oblastí interiérového…
pokračovanie článku

5 spôsobov, ako vzbudiť u vašej dcéry záujem o vedu

Medzinárodný deň žien a dievčat vo vede sa na celom svete oslavuje 11. februára. Je to dobrá príležitosť zamyslieť sa nad budúcnosťou vašej dcéry. Čo môžete urobiť, aby kariéra v technike alebo informatike bola pre ňu rovnako prirodzenou voľbou ako štúdium humanitných vied?