Affinity ponúka 90 dňový trial a apky za polovicu!

Nielen Adobe sa rozhodlo v súčasnej situácii podať pomocnú ruku kreatívnej komunite. Serif ide v prípade svojej Affinity suity ešte ďalej.

Pre všetkých, ktorí majú záujem, sprístupnila spoločnosť svoje produkty na 3 mesiace zadarmo – v rámci bezplatného trialu pre Mac aj Windows! Okrem toho si môžete teraz kúpiť aj všetky apky z ponuky vývojárskeho štúdia so zaujímavou 50% zľavou. Či už na Mac, Windows alebo iPad.

Serif sa zároveň v snahe podporiť freelancerov zaviazal, že v nadchádzajucom období zamestná externe viac ako 100 kreatívcov, ktorí počas troch mesiacov budú môcť pre značku tvoriť výstupy. Spoločnosť tak investuje rovnakú sumu ako v prípade ročného budgetu pre tento typ zákazok. Viac podrobnosti sľubujú vývojári čoskoro.

Predĺžená skúšobná lehota na softvér, či polovičné ceny za Affinity apky má pomôcť nielen dizajnérom ale napríklad aj študentom, ktorí sa ocitli v izolácii a nemajú na svojich osobných zariadeniach prístup k nástrojom.

Viac info nájdete na oficiálnom webe.

zdroj: Affinity

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

MockUP vínovej fľaše za 4 doláre!

Na portáli Graphicriver nájdete aktuálne napríklad aj tento mockup vínovej fľaše. Na výber máte tri verzie skla –…
pokračovanie článku

105 Photoshop akcií za 12 dolárov!

Dnes pre vás máme tip na set duotone a double exposure efektov pre Photoshop, s ktorými dokážete ľubovoľnú fotografiu jednoducho premeniť…