cover21 580x326 - Adobe predstavilo „lite“ verziu služby Creative Cloud

Adobe predstavilo „lite“ verziu služby Creative Cloud

Hlavnou myšlienkou pri spustení služby Creative Cloud, bolo umožniť používateľom prístup ku všetkým programom na základe mesačnej subskripcie. Iste, ide o zaujímavý nápad, ktorí sa mnohým pozdáva. Je tu však aj druhá skupina ľudí – fotografi, ktorým príde zhruba 40 eur mesačne veľa. Najmä teda, ak platia za programy, ako napríklad Dreamweaver CCEdge Animate CC, ktoré nikdy nevyužijú. Adobe sa preto rozhodlo, že sa pokúsi zmeniť ich názor na novú službu.

Odľahčený variant CC, zameraný špeciálne na týchto užívateľov, vychádza mesačne 9,90 eur bez DPH. Ide však o limitovanú ponuku – táto cena platí pre všetkých, ktorí sa zaregistrujú do 31. decembra 2013. Photoshop Photography Program, ako sa nová služba nazýva, je určená ľuďom, pracujúcim s programom Photoshop vo verzii CS3 a novšej.

Čo vlastne nový balík od Adobe obsahuje? Nájdete v ňom Lightroom 5, 20 GB cloud priestoru, Behance účet, prístup k výukovým materiálom Creative Cloud Learn a samozrejme Photoshop CC. Do budúcnosti môžete tiež počítať s updatmi a vylepšeniami. Nový balík uvedú o pár týždňov spolu s updatom Lightroom 5.2.

 • Pozretí18278

komentáre

 1. Avatar
  jan groman

  Celkom ferova cena.

 2. Avatar
  marek

  ono to bude 9,99€ bez dph pre nas region zda sa

 3. Avatar
  DeTePe

  V článku sme upravili cenu na 9,99€ bez DPH.

 4. Avatar

  No kazdopadne pre profesionala je tato cena bezkonkurecna.

 5. Avatar
  t6mas

  super.. radsej by som privital illustrator v light balicku

 6. Avatar
  slv

  je mozne to kupit bez akejkolvek licencie od adobe prejst na tento balicek?

 7. Peter Mičuda
  Peter Mičuda

  Adobe Lightroom 5.2 je uz k dispozicii a co sa tyka tohto balicka je super, len skoda ze je urceny vzhradne pre ludi, ktori uz vlastnia licenciu CSka a zaroven co je este vacsia skoda, ze Adobe nepride aj s moznostou predplatit si za naoyaj vyhodnu cenu Photoshop, Illustrator a Indesign :-(

pridaj komentár