Adobe Fresco už aj na Windows

Nový program pre digitálnu grafiku a ilustráciu môžu majitelia iPadu už nejaký čas využívať. Teraz prišiel rad aj na používateľov platformy Microsoft Windows.

Fresco je aj pre nich odteraz dostupná bezplatne v rámci Creative Cloud predplatného alebo za 11,99€ mesačne bez predplatného. Je tu aj možnosť získať program pre obe platformy (Apple aj Microsoft) na 6 mesiacov zadarmo. Viac info môžete nájsť TU.

Podľa Adobe je novinka na platforme Windows určená pre zariadenia so stylusmi ako Microsoft Surface Pro či MobileStudio Pro od Wacomu. Fresco bude využívať výhody nového cloud ukladania, vďaka ktorému je možné ukladať PSD súbory a pracovať s nimi vo Photoshope aj Fresco.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Zľava 50% na produkty Zevrix

Firma Zevrix ponúka do konca roka zľavu 50% na všetky svoje produkty. Pri objednávke stačí zadať zľavový kupón ZSD5ZPCHLD34.…
pokračovanie článku

Zlatá stuha pozná víťazov ročníka 2020

V 28. ročníku prestížnej ceny za najlepšie knihy pre deti a mládež tento rok súťažilo viac než 180 publikácií. Ktoré z nich zvíťazili?
pokračovanie článku

Ident RTVS zvíťazil na svetovej súťaži

Televízia nominovaná v kategórii Imidžová kampaň televíznej stanice získala zlato na prestížnych cenách Svetovej akadémie PROMAX. Nechala tak za…