Juventus prichádza s novou tvárou

juventus logo 1 - Juventus prichádza s novou tvárou

Známy futbalový klub nedávno predstavil svoju novú vizuálnu tvár. Tá po dlhom čase nahrádza notoricky známy symbol oválneho štítu. Na dresoch sa má objaviť už najbližšiu sezónu.

Juventus sa pri svojom novom logu vydal cestou dramatickej zmeny. Je preto pochopiteľné, že pokiaľ ide o fanúšikov pôjde o dlhý proces privykania. Nové logo je výrazne minimalistickejšie.

juventus logo formula 580x284 - Juventus prichádza s novou tvárou

juventus grid applications 580x327 - Juventus prichádza s novou tvároujuventus balls 580x327 - Juventus prichádza s novou tvároujuventus pendant 580x326 - Juventus prichádza s novou tvárou

V rámci symbolu zdvojenej iniciály sa nachádzajú odkazy na štít i pruhy, ktoré mnohým fanúšikom chýbajú v podobe, na akú boli zvyknutí. Treba však povedať, že ide napriek jednoduchému prevedniu o vcelku nápaditý redizajn, ktorý má potenciál odlíšiť klub od ostatku. Nová identita využíva custom typografiu, písmo Juventus Sans.

juventus type family 580x327 - Juventus prichádza s novou tvárou

Ako sa páči nová identita vám?

 

zdroj: brandemia.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

 Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
CoffeeBreak 1 - Ach, tie obaly – Coffeebreak
pokračovanie článku

Ach, tie obaly – Coffeebreak

Coffeebreak je nová značka v kávovém průmyslu. Jejich výrobky jsou vyrobeny ze 100% arabiky. Tajemství úspěchu spočívá v pečlivém třídění…
192561 380x220 - Font dňa – Algol
pokračovanie článku

Font dňa – Algol

zľava 40% do 24. augusta