Ach, tie obaly – Vueltabajo

„Pokaždé, když cítím méně, zapamatuji si toho mnohem víc…,“ podle slov Julia Cortázara. Jaké štěstí by bylo, kdybychom mohli uchránit dobré chvíle, kdybychom je tak mohli shromáždit a pak je znovu a znovu prožívat. Co může být lepší než si zopakovat skvělé rozhovory s přáteli, takové ty, které jsou doprovázeny sklenkou vína? Nebo alespoň to, aby některé z nich trvaly déle.

„S tímto předpokladem shromažďování přátel a okamžiků jsme navrhli štítek, na který můžou lidé sami psát, s kým právě tuto láhev sdíleli. Chtěli jsme vytvořit něco, co by vypadalo jinak než to, na co jsme zvyklí. Aby to vypadalo jako něco, co je v rozporu s normami o tom, jak by mělo vypadat na první pohled dobré víno. Použili jsme minimalistický redakční design, který je zvýrazněný jemnými barvami, které zasahují do černobílé fotografie. Oslavujeme jednoho z největších spisovatelů naší doby,“ říká kreativní studio Futura.

Vueltabajo je víno, které lépe chutná, když se sdílí.

Zdroje:packagingoftheworld, byfutura

Partner rubriky www.packpoint.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Side project na dnes – Mr. Wood

Side projects, alebo veci, ktorým sa človek venuje, keď zhasne lampu na svojom pracovnom stole, som vždy považoval…
pokračovanie článku

Leica predstavila nový entry level model

Prestížny výrobca svetoznámych fotoaparátov plánuje tento mesiac spustiť predaj nového zariadenia s dostupnejšou cenou. I keď – v prípade značky ako…
pokračovanie článku

Kde sú emócie, tam nie je žiadna diskusia. Spoznajte umenie argumentácie v online prednáške.

Lepší argument v hrsti ako dojmy na streche! Ako vyzerá umenie argumentácie a ako sa vyhnúť chybám v debate prezradí v stredu 2. februára v online prednáške odborník v tejto oblasti. Martin Schmidt priblíži svet kritického myslenia a ukáže, ako správne argumentovať. Návštevníci si budú môcť osvojiť mechanizmus vyjednávania, presvedčovania a zdôvodňovania, ktoré vynikajú logickou správnosťou, relevantnosťou a inšpiratívnosťou.