Ach, tie obaly: Bayab Gin

Africký destilát lúhovaný s plodmi baobabu pri obale vychádza zo svojho pôvodu.

Etikete dominuje vzor inšpirovaný štruktúrou ovocia baobabu a typografické logo so silnou symetriou, ktorá je odkazom na tradičné vzory Zulu a miestnu typografiu. Pri bližšom pohľade či dotyku ocení človek viaceré vychytávky tlačových technológií.

Bayab má toho času dvojicu variantov – klasický a burnt orange. Oba sú odlíšené farebným ladením etikety. Dizajn vytvorilo štúdio Backbar z Dublinu, ktoré sa špecializuje na obalový dizajn.

zdroj: Backbar Studio

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Notebook – ideálny pomocník pre študenta, či na prácu

Notebook patrí medzi nesmierne praktické a účelné zariadenia pre prácu. Dá sa totiž veľmi efektívne premiestňovať a tak viete pracovať kedykoľvek a kdekoľvek. Zároveň je notebook aj veľmi skladným zariadením na rozdiel od klasického počítača. Notebooky s vyšším výkonom pritom svojimi funkciami pripomínajú klasické počítače a dá sa na nich plnohodnotne pracovať aj s náročnejšími programami. Ako si vybrať kvalitný notebook a ako sa oň starať?
pokračovanie článku

InDesign tip 6: Automaticke opravy

InDesign je výkonný nástroj, ktorý ponúka veľa možností pre zalamovanie a sadzbu dokumentov. Niekedy sa však môže zísť aj…
pokračovanie článku

PDF Checkpoint – kontrola PDF súborov

Program, ktorý vám ponúka niekoľko zaujímavých funkcií pre prácu s PDF dokumentmi. Vývoj tohto rozšírenia má na konte spoločnosť…
pokračovanie článku

Update na rip Fiery eXpress

Firma Efi vydala update pre rip Fiery eXpress. Update nesie označenie 4.5.3 (Print Pack 3) a zabezpečuje okrem iného…